Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok az iPhone 7-ről?

Mit gondoltok az iPhone 7-ről?

Figyelt kérdés
Tudom hogy még nem vehető, de egy kevés videóban már lehetett látni hogy hogy fog kinézni.
2016. júl. 31. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem gusztustalan.
2016. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még nincs semmi sem bejelentve, így csak a külsejét lehet sejteni pletykák alapján. Ezek alapján:

-szerintem szebb, mint a 6(s) volt, de csökkenő készülékeladásokra azzal válaszolni, hogy egy szinte azonos designt hoznak ki, nem tűnik túl logikusnak

-3.5-es jack eltávolítása megint csak egy antipatikus lépés.

-kamera alighanem érdemben fog fejlődni (nagyobb az optika)

-"virtuális" (3D touch-os) home gomb érdekes, de szerintem nem egy vásárlókat csalogató feature.

Amit még rebesgetnek, hogy 32GB-os lesz az alapmodell memóriakapacitása, amelynek már nagyon itt volt az ideje.

Kíváncsi vagyok, milyen rejtett újdonságokkal készülnek (kijelző képpontsűrűség növelése esetleg?), mert ez így elég soványnak tűnik.

2016. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgysem olyan lesz. Senki nem tudja még, hogy fog kinézni. A 6S rose goldjáról is volt egy csomó koncepció, meg az SE-ről is, de egyet sem láttam, ami végül talált volna.
2016. júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: nem tudom, utóbbi pár évben azért küllemet érintően eléggé betaláltak a szivárogtatások. iPhone 5, 5c, 6(s) formaterve is ismert volt megjelenés előtt, hogy a 4 prototípusának ellopásáról/"megtalálásáról" ne is beszéljünk... De érthető ez, Kínában van a teljes ellátási lánc, és gyártósorokat nem bejelentés napján fogják felkészíteni a gyártásra. Onnan meg jó pénzért kihozzák a kis kínaiak az elkészült házakat, de legalábbis a felvételeket róluk...
2016. júl. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem teszik a 7. (Ha tényleg olyan lesz)

Az antenna csíkok ugyan nem tetszettek sok embernek, de az áthelyezésével meg olyan semmilyen lett a hátlap, üres. Akkor inkább a 6S design.

A nagy kamera is elég hülyén mutat. Ez így inkább visszalépés lesz, mintha kifogytak volna az ötletekből.

2016. júl. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!