Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S7 vagy S7 edge...

Samsung S7 vagy S7 edge telefon közül melyiket érdemesebb venni?

Figyelt kérdés
Ami fontos, hogy kényelmesen hasznàlható legyen a telefon (edge nem tudom, hogy a mérete miatt mennyire könnyen használható). Melyiket ajànljàtok és miért, milyen szempontok alapján?

2016. nov. 12. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
iPhone 7-et.
2016. nov. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nem Iphonet szeretnék venni, hanem Samsungot. Így Samsunggal kapcsolatos válaszokat vàrok.
2016. nov. 13. 08:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a méretet könnyű megszokni.

Én azt mondom az alapján dönts:

Ha szeretnél egy sablonosabb, samsungosabb dizájnú telefont, ami szinte mindenkinek kézre rááll, akkor mindenképp az S7


Ha pedig szeretnél valami egyedit, ami 1000/1 telefonon van (hajlított kijelzős) aminek igazából nagyon kevés haszna van, de menő (nem rajozásra gondolok, csak például szerintem nagyon szép, elegáns) és sok embernek elsőre nem annyira kényelmes, De meglehet szokni pár hét után akkor mindenképp S7 Edge.

Én S7 Edge-t venném, szeretem ha valami nem tömegcucc, mint pl az Iphone dizájnja.

2016. nov. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Tudásra egyformák, itt csak azt kell nézned hogy külsőre melyik tetszik jobban:) Én is nem olyan régen vettem meg az S7-et mert nekem az Edge az kifejezetten nem tetszett, a hagyományoshoz meg hozzá is voltam szokva szóval maradt az S7
2016. dec. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia , ez attól függ hogy te milyen tipus vagy.

Nekem nagyon tetszett az S7 Edge az eleganciája és az egyedisége miatt , de végül komolyabb gondolkodás után a sima S7 mellett döntöttem .

:D

Elég kétbalkezes vagyok és igy könnyen elejtem a telefonomat , ez alapján elgondolkoztam azon hogy minek vegyek egy csodás S7 Edge-t ha igyis úgyis ütésálló tokban ( Otterbox Defender ) és wallet tokban ( Celly Wally ) fogom tartani .

2017. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!