Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire érdemes váltani?

Mire érdemes váltani?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy s6 edgéről szeretnék jobb telefonra váltani.amit kinéztem az a samsung galaxy s7,huawei p9,iphone 7,esetleg iphone 6s vagy se,az utóbbi kettő jobb,mint az s6 edge,és melyikre a leg jobb váltani?A válaszokat köszönöm.

2016. nov. 14. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek közül az S7/S7 Edge lenne a legjobb megoldás, ráadásul az Edge-re van Ferrari márkájú tok, ami teljesen illik rá, letisztult, elegáns. Ez csak az én véleményem, szerintem jó választás lenni, és az Edge nem olyan nagy mint gondolod, nekem például elég kényelmes, pedig csak párszor fogtam.
2016. nov. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Miert nem veszel iPhonet? Ennyit xarakodni egymas utan mindenfele androiddal...
2016. nov. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De melyik iphone-t
2016. nov. 14. 16:54
 4/7 A kérdező kommentje:
?
2016. nov. 14. 16:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdemesebb várni a jövőévre (2017) és gyűjteni, mert iPhone és Galaxy S szériában, sokkal nagyobb durranások találhatóak.
2016. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én iPhone SE 64Gb -ost vettem, mert speciel utálom a péklapát telókat, de természetesen vehetsz 6S-t vagy 7-et is, azok még jobbak.
2016. nov. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
S7 Edge
2016. nov. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!