Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igazak e ezek a nyereményjáték...

Kirzs kérdése:

Igazak e ezek a nyereményjátékok az interneten?

Figyelt kérdés
Az van hogy be ad egy olyan oldalt ami azt írja pl: Nyerhetsz egy Iphone 7-et és add meg a teló számod és egy számra egy szót kell elküldeni telefonon és amikor el akarom küldeni akkor ilyen díjtételes dolgokat ad be és ha kamu nem akarok plusz pénzt költeni? Szerintetek kamu az az oldal vagy nem?

2016. nov. 15. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Kamu, csak a pénzedre megy. Egy heti több ezer forintba kerülő szolgáltatásra fizetsz elő vele. Nincs olyan, hogy te a semmiből hirtelen a 999,999. látogató leszel, vagy épp téged választanak ki arra hogy nyerjél, vagy úgy nyertél bármit is hogy te nem tettél érte semmit. Sima reklámoldalak, amik mindenkinél felugranak és és mindig akad egy balek aki beveszi ezt.
2016. nov. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Nyomjad csak, hatha megis megnyered! A legtobben nem nyernek, de te lehetsz azert a Kivalasztott!
2016. nov. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Ezek csak felugró reklám oldalak.Már onnan lelehet szürni a turpisságot,hogy emeltdíjas telefonszámra kell elküldeni egy kódot.

Úgyhogy te nem egy iphonet nyertél,hanem egy ajánlatot arra,hogy heti 999ft-ért regisztrálhass egy emeltdíjas nyereményszolgáltatásra,ami már a kommentszekció olvasásánál kezd bűzös lenni.Vajon tényleg lehet vele nyerni?

Amint ezeket a kommenteket elkezded olvasni,egyböl olyan érzésed támad,mintha a teleshop emberei irkáltak volna oda,a pocsék színészi érzékükkel.


Példa.:"Korábban kétejeim voltak,azt hittem árverés.De nyertem :)"

Ez tipikusan az a fajta kamuk komment,amit a fa*znagyobbító reklám oldalaktol kezdve, az összes pénzlehúzós oldal alkalmaz.Ez az a komment,amivel el akarják hitetni,hogy másnak is voltak

hasonló kétejei mint neked,DE NEKIK SIKERÜLT!!

Persze aki elküldi az SMS-t az már nemlessz ilyen szerencsés.


2.PL.:"Fehér színben rendeltem az iphonet,de feketében kaptam."


Ez már onnan bűzlik a szinészkedés terén,hogy:

Gondolj bele,hogy nyersz egy 250e forintos telefont,de te nem abban a színben kaptad,amiben rendelted.

Akkor egyből odakommentelsz,hogy te a negyedmillás telódat nem olyan színbe kapod ingyen amiben rendelted...ahelyett hogy kicsattanál az örömtöl.


Ez a komment azt a bizonyos "EZ HIHETETLEN,BIZTOS NEM IGAZ" érzést akarja csillapítani azzal,hogy a szolgáltatás nem tökéletes.


De honnan ismerjük meg a kamu reklámoldalakat:

A:Általában nem tudsz írni a kommentszekcióban.

B:Akár hányszor írsz a kommentszekcióban,az minden frissítés után magától éltünk.

C:Az url címet kimásolva,és másik böngészőbe,haverod gépén,telefonodon megnyitva megnyílik a nyereményoldal.

Megjegyzés.:Igen,mível egy valódi nyereményoldalt nem úgy programoknak,hogy azt a haverodnak is el tudd küldeni.Érthető okokból ezek olyan linkek mejek újra megnyitva,más böngészőben,haverod gépén,nem nyílnak meg,csak ha ismét nyertél,amire az eséj nagyon kicsi.

2016. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2016. nov. 16. 18:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Na nyertél?
2016. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
NEM.
2016. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nyertem.
2016. dec. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem is kiadta ,sőt nyertem is ,azt kérte írjam be a teloszámom és válasszam ki a teló színét.

Miután ezt megtettem felhívott egy ismeretlenszám (nem az én pénzem fogyott)és egy nő beszélt bele ,kérdéseket tett fel : mi Magyarország fővárosa? Nyomja meg az egyes gombot :Budapest ,nyomja meg a kettes gombot: Berlin (ez csak egy példa volt ,amúgy voltak nehezebbek is ) mégse kellett szolalnom.

Miután 3perc eltelt ,hívott az anyukám ,aki kórházban van ,így nyilván felvettem és a nyeremenyjatekos csajt leraktam.

Így végül nem tudtam meg ,hogy atveres-e ,de eddig nem tűnt annak ...viszont kitudja utána ,mi lett volna a teendő .

Nem hiszem hogy ingyen ,csak így osztogatnak a Samsung Galaxy S9-eket 🙄.

Szóval ezzel mindenkinek óvatosan ,de nincs rá bizonyítékom ,hogy átverés .

L16

2019. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!