Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt Iphone 5s elavult?

Használt Iphone 5s elavult?

Figyelt kérdés

Az a baj nincs pénzem új telefonra és nem veszek hitelre sem mivel egyetemista vagyok és másra kell a pénz.

50.000 forintért vettem egy 1,5 éves iphone 5s-t ami holnap jön meg.

Szerintetek rosszul tettem?!


2016. nov. 16. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

Most erre mit lehet mondani? Változik valami? Nem, mert már megtetted.

Igen, rosszul tetted, 50K-ért ezerszer jobb telefonokat kapsz - az Android vonalon. Ha neked az nem kell, az a Te dolgod.

2016. nov. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kerdesben csak a te velemenyed szamit, kedves kerdezo:)
2016. nov. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit számít ha bármit is válaszolunk?
2016. nov. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tetted rosszul, az iphonokra ha vigyáznak akkor 4-5evig simán elmennek minimum, én is a napokban cseréltem le a 4s-emet( semmi baja nincs még mindig), az a kérdés hogy az illető mikor vette s telefont ,én egy aksi cserét lehet hogy ajanlanek neked ,azon kívül biztos hogy nem lesz bele gondod:)
2016. nov. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem volt jó döntés. Csak azért, hogy legyen egy iPhone a kezedben. Első sorban azért nem vennek 5s-t, mert elavult (még az újak is), másrészt azért, mert újonnan sem éri meg. 100.000 forintért klasszisokkal jobb telefont kapsz. Akkor már vettél volna egy új Huawei Y5-öt.
2016. nov. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
# 4: nem az iPhone-val van a gond, hanem azzal, hogy az 5S, már elavult.
2016. nov. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
Könnyű p*fázni hogy elvault meg ilyen sz&r olyan sz*r ha még a s*gged is 20.000-el törlöd. Lehet, hogy kapsz ennyiért egy új sz*r androidost ami bírja max 2 évig aztán meghal az oprendszer de az iPhone 5s az még 5 év után is telefon. És mielőtt leszólnátok hogy iPhoneb*zi vagyok elmondanám, hogy nekem androidom van mert igen az iPhonnak is vannak hibái de teljesen jó döntés volt ha nem vagy olyan gazdag mint a mai fiatalok akiknek apuka rögtön pénzt ad szó nélkül mindenre. Ha további kérdésed van írhatsz privátot.
2016. nov. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 BM-Striker ***** válasza:

#7

5s akkor lenne jó 4-5 évig, ha 2013-van vetted volna.


Az egy évvel azelőtti iPhnone 5(c) pl. már szarul megy iOS 10-el, 5s még használható.

2016. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7: ja igen, láthatatlanul csak tudod, hogy ki a pénzes ember - mi? :)

Ha nem jó vétel, akkor nem jó vétel - már. Az iPhone 5S csak annak jó, akinek már több éve megvan és nem kell feltétlenül új telefont venni.

Az, hogy egy értékhatár megvan, ami alatt nem éri meg az iPhone, azt nem kell figyelmen kívül hagyni. Aki nem teheti meg, így járt, nem kell feltétlenül iPhone-t venni.

Android okostelefonok között ég és föld a különbség. Az OnePlus-nál meg megdőlni látszik az, hogy kevésbé frissítik az Android verziót.

2016. nov. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ennyi hulyet. Otven ezerert eldobhsto androidot veszel vagy egy sz.ros xiaomit, vernee thort stb. Ez az iphone lrgrosszabb esetben is harom eves korul van, mert 2013-ban jelent meg. Meg ket evig siman jo telefon, ellenben az ennyiert kaphato android fel evig jo. Nekem az otvenezres samsung galaxy grand primem juniusba vettem ujonnan, es mar minden megall rajta, osszeomlik, van hogy ujraindul egyfolytaban es csak akkor hagyja abba, ha kiveszem az aksit. Ennyit az androidrol.
2016. nov. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!