Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom valahogy pénzzé...

Hogyan tudom valahogy pénzzé tenni a nem használt elavult pentium 1-es gépemet, windows 98-cal?

Figyelt kérdés
Már régen nem volt bekapcsolva, vettem azóta egy korszerű sz.gépet, de ez a nyakamon maradt. Egyik ismerősöm szerint semmi esélyem, hogy valaki ezt még megveszi. Mégis valahogy nem lehetne megszabadulni úgy tőle, hogy egy kis pénzhez jussak. (Felújításra készülünk, 5000 forint is jól jönne.)
2009. ápr. 19. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva az ilyen gépeket ingyen szokták osztogatni, mert már annyira elavult, nem ér semmit.

Talán ha találsz olyan balekot, aki megveszi, akkor el tudod adni. Vagy ha a monitor jó állapotban van, akkor azt külön tudod értékesíteni.

2009. ápr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ááá nincs az a tudatlan aki ne hallotta volna már hogy "csak xp legyen" (igaz h az is szar meg nem ért hozzá) de ilyeneket ma már nem hiszem hogy vesznek max céllövöldébe
2009. ápr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
na sikerült eladnod??
2012. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egyik ismerősöm végül elvitte az unokahúgának, aki tud rajta játszani pár játékkal. ingyen odaadtam, pénz nem lett belőle. :)
2012. júl. 31. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!