Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek, ha a garanciális...

Mit tegyek, ha a garanciális szervíz kárt tett a telefonomban?

Figyelt kérdés
Van egy samsung galaxy s6 edgém,pont az eladása előtt állok.A készülék sztorija az,hogy már volt egy ilyenem,csak elromlott és csereutalványt adtak,amiből sajna bajna csak ilyet tudtam venni.Na mindegy a vadi új telót amikor kibontottam otthon,volt egy csík a kijelzőn,visszavittem,a telót mondom előtte egy nappal bontottam ki semmi baja nem volt.Az a lényeg,hogy faterommal kérdezgettük,hogy mennyiért vennénk be vagy ilyesmi(nem tudom ennek volt-e valami köze az egészhez).Ma mentünk a telóért és a teló össze-vissza van karcolva,az ujjlenyomat olvasó olyan karcos,hogy nem működik,de a sarkai,a vérnyomásmérő,mind gyászos állapotban van,sőt szerintem a másik nem nézett ki így több,mint egy évesen a harmadik gazdától.Ezt a miskolci samsung szervízbe tették,a fő utcán,már egyszer volt velük baj körülbelül három éve,akkor a samsung galaxy s3-mam jack dugója nem működött és azt mondták megvonják a garanciát,mert beletörtük a töltőt,pedig a kettőnek köze nincsen egymáshoz,meg volt egy olyan esetem a telenorba,amikor a zte blademet visszavittük akkumlátor hibával,és beletettek egy törőtt kijelzőt,és azt mondták:megvonjuk a garanciát,mert vízkáros,nem tudom hova menjek,kihez forduljunk,de ez a teló értékéből egy tizest lehúzott az tutibiztos.A válaszokat köszönöm.

2016. nov. 17. 01:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a sztori nagyon hasonlit a hofehérke és a hét törpére.
2016. nov. 17. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%

a zűrös ügyfél, aki egy vásárlással akar magának garanciális indokkal új telefont...


az élet egy szopás, a faroknak két vége van, párszor sikerült a felső végén lenned, most a szerviz (helyesen) átrakott az alsóra, és tövig nyomta, nagyon helyesen

2016. nov. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez van
2016. nov. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!