Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti milyen telefont vennétek?

Ti milyen telefont vennétek?

Figyelt kérdés
Lényeg, hogy ne legyen lassú viszonylag jó fényképet csináljon és kibírja viszonylag sok ideig. Nem szeretnék egy év múlva újat venni. A keret max 100-120 ft, de alatta is érdekelnek. LG nexus 5 és Huawei nexus 6p néztem eddig esetleg ezekről mi a véleményetek?

2016. nov. 17. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha aktuális lenne mostanában jobb telefon vásárlás akkor Nexus 6P-t vennék. Amazonon is kényes amerikai vásárlók többségénél is 5-ös. [link]
2016. nov. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én: OnePlus 3-at, a gyártó honlapjáról.
2016. nov. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is OnePlus 3-at mondanék. A Nexus 6P azért már elég régi.

Esetleg jó állapotú garanciás iPhone 6.

2016. nov. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
Vezetékest.
2016. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nahat az utolso valassza meg viccnek is rossz -.- es en is azt ajanlom amit az elozoek..
2016. nov. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nexus 5x nem rossz, de azért 3 giga ramnak jobban örülnék. Természetesen így is örülök, hogy ilyen árban ilyen minőséget kaptam. A kamerája megegyezik az 5x nek és a 6P nek.


Szerintem a 6P nem ér annyival többet mint amennyivel drágább az 5X nél. A kettő közül az 5X et választanám, mert ugyan jobb telefon a 6P, de nem annyival mint amennyivel drágább.

2016. dec. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és minimum 32 GB osat válassz, mert a 16 GB -s nem lesz elég.
2016. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!