Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a megoldás? (Részletek lent)

Tamuu kérdése:

Mi a megoldás? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Van egy Samsung Galaxy S Advance-m, már 4 éves. Tudom venni kéne újat, de nekem nincs rá pénzem, szüleim meg leszarják, azt mondják én rontottam el, nem hiszik el, hogy ezek a telefonok max. 4-5 évre vannak gyártva. Mostanában elkezdett baszakodni(nem tudom másképp mondani), a fényképező illesztőprogramja hol működik, hol nem, a play áruház pár napja folyton valami szerverhibát ír a mellékoldalakon, a gyári böngésző is néha nem akar semmit se betölteni, meg egyéb nyalánkságok. A kérdésem az, hogy ha visszaállítom a gyári beállításokat az megoldhatja a dolgokat? Rootolva van a telefon és ha ez nem tuti megoldás akkor nem akarom fölösen elveszíteni a rootolást. Előre is köszi a válaszokat!

2016. nov. 17. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig a szuleid el kellene higgyek,mert nekem a 1/2 eves telefonomat kellett cserelni mert nem ment jol en nem ment a kamera.

Egyebkent szerintem ha gyari beallitasokat visszaalitassz ugy tudom(nem biztos) akkor nem veszik el a root,de igen,jobb lesz egy kicsit !

2016. nov. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy fórumből ollóztam:

"

A root a ROM-ba van "belesütve".

Ez azt jelenti, hogy ha visszaállítod a készüléket gyári állapotra (hardreset), akkor a ROM-ból "telepszik vissza" az operációs rendszered, vele együtt a root is.

Kicsit felemás, mert a root az egy "rendszergazda" jog, szóval ehhez a joghoz szükséges programok is visszatelepülnek.

Ezek a programok a su, Supersu és sok esetben a busybox."

2016. nov. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nevelőapám mondta hogy elvesztem a root-ot ha visszaállítom, ő rootolta mikor még az övé volt. (Igen eleve használtan kaptam.) Akkor adok neki egy esélyt. Előtte a telefonról érdemes képeket zenéket sd-re áthelyezni?

2016. nov. 18. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!