Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék egy telefont de nem...

Szeretnék egy telefont de nem engedik, valami ötlet?

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretnek egy normálisabb telefont, mert ami most van használt is, meg régi is, de a szüleim nem engednek más telefont. Mindig azt mondják, hogy jó az nekem. Értem én, hogy egy telefont nem egy hónapig kell használni, de ez már eléggé használt ahhoz, hogy le kelljen cserélni, mert tényleg nagyon lassú, szóval légyszíves valaki elmondaná, hogy hogyan beszéljem rá a szüleimet erre ? (Bocsánat ha valamit értelmetlenül írtam, de sietnem kell)

2016. nov. 17. 16:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És az is tény, hogy az emberek 80% elítéli a másikat, még mielőtt kérdezne, ahogy te is tetted az imént (legalábbis nekem így jött le ez az egész)
2016. nov. 17. 18:11
 12/13 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a szüleiddel - mást úgysem tudsz tenni.
2016. nov. 18. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Milyen mobilod van most?
2016. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!