Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen drága telefon kell nekem?

Milyen drága telefon kell nekem?

Figyelt kérdés
Okostelefont szeretnék venni, ez lenne életem első ilyen készüléke. Nem vagyok profi fotós, de szeretnék vele szép képeket készíteni. Szeretnék rajta kipróbálni izgalmas játékokat (nem feltétlenül a "legmegterhelőbbet"). Egyszerűen szeretném szeretni az új telefonom, és nem szeretnék csalódni benne. Milyen árkategóriában gondolkozzak? Én 65-70 ezer forint körüli értékre gondoltam, de kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy ebben az árban mi lenne a jó választás, esetleg drágább és olcsóbb árszegmensben mik a jó vételek. Köszi szépen.:)

2016. nov. 18. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem vegyél Huawei-t. Szerintem egy 30-40 ezres is jó, még nemigen volt azokra sem panasz (műszaki áruházban dolgozom) Érdemes körülnézni árak termén, mert vannak eltérések áruházanként :)
2016. nov. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen olcsón jó kamerájút nehéz találni, de az Asus Zenphone-oknak egész jó a kamerája. De a legjobb az iPhone-oknak (az hogy az iPhone-nak jobb vagy a Samsung csúcsmodelljeinek az talán már csak egyéni preferencia, szerintem az iPhone-é) és az iPhone előnye az is hogy 2 évig teljes mértékben akadás és belassulásmentesen tudod használni, 4 évig pedig aránylag tűrhetően használható.
2016. nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Te az az ember vagy, aki képes értelmesen megfogalmazni, mit is akar. Hidd el, ritkaság manapság az ilyen.

Hitem szerint telefont csakis Kínából rendel az okos ember. Ehhez pedig a [link] a legjobb kiinduló oldal. Kedvedre specifikálhatod, mit is szeretnél, az pedig dobja a válaszokat, majd megmutatja, hol a legolcsóbb.

Annyit tudnod kell, a az általad megadott árban már nagyon korrekt telókat kapni. Ha egyszer mersz rendelni, soha többé nem veszel elektromos dolgokat gagyi magyar boltból.

2016. nov. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget.:D
2016. nov. 18. 21:53
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem Huawei Y6 II van, mindhárom feltételnek eleget tesz azok közül amit írtál, és én is meg vagyok elégedve vele :)
2016. nov. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Xiaomi telefonok között szétnéznék
2016. nov. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!