Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen szánalmasak...

Miért ilyen szánalmasak manapság a magyar szülők, hogy a kis 11 12 13 éves lányuknak, vagy kisfiuknak, iphone 6s vagy iphone 7et vesznek?

Figyelt kérdés

Utcán, bkv is annyi ilyen kis gyereket làtok ezekkel a drága telókkal...

Meg meg a kislányok is olyan ruhákban vannak mint vmi divat urvák.


Szülöknek ez nevelés?

Vagy ennyire dunsztuk sincs a gyerekek szocializálodásáról?


Megkapja a gyerek a 300-400 ezrest telót 12 évesen, aztán a személyisége szépen lassan totál defektes lesz.

Majd 14 évesen lefogja nézni, kifogja közösíteni azokat a gyerektársait akik nincsenekek az ő "szintjén,,

Nem vagyok irigy mert nem érdekel, hogy mire költik az emberek a pénzüket ,de a gyerekeiket ne tereljék már abba az irányba, hogy minden az ölükbe potyog. Aztán tini icsák és homár fiuk lesznek...

Aztàn majd 16-17 evesen jön a ,,anya ádjàl pénzt, megyek csajokkal plázába"


Akkora pofont lekevérnék egy ilyen szülőnek, akinek ennyi esze nincs...


Aztán majd csodalkoznak, hogy a lány 16 évesen terhes, vagy a fiuk drogozik..


Aki nem fogta fel a leírtakat és jönni azzal, hogy iphontól lesz valaki terhes? Annak ha kell, külön levezetem, hogy miért.



2016. nov. 19. 14:19
 1/5 anonim válasza:
52%

Nemtudom ez tényleg szörnyű. Azokat a gyerekeket pedig kikozositik akik nem olyanok mint ok

12/L

2016. nov. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ezek nem csak Magyar szülők.. Máshol is ez megy , talan azért van mert a szülő dolgozik és nincsen ideje a gyarekre és így próbálja neki megadni azt amit csak kér..
2016. nov. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sajna úyg néz ki hogy tényleg enyire nincsenek tisztában a dolgokal hogy mi jó a gyermeknek..
2016. nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szirty ***** válasza:
Értékrend...
2016. nov. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mit számít az, hogy milyen telefon van egy x éves kezében?

A legjobb barátnőmet hozom fel példának: 16 éves, amint kijött az Iphone 6 megkapta, az egész családjában mindenkinek Iphone 6s-e van, mondanom se kell, 64 vagy épp 128 GB. victoria secret, Michael Kors, stb..cuccai vannak.DE első osztály óta KITŰNő tanuló. Nem, nem jeles, kitűnő. Nem kétszínű és nem hisztis fruska. Mindig megkapta az éppen legújabb és számára legszimpatikusabb dolgokat. Na és?

16-17 évesen elmegy plázázni? Te jó ég? Milyen szülő az, aki elengedi a 11.-es lányát egyedül plázába?

Cicavirág, Az én anyám Általánosba egyedül ment, pedig városban élt. Buszozott.

De igazad van, teljes mértékben egy utolsó urva, sztriptizbárba való, rbanc az, akinek Iphone-ja van, es az a szülő, aki megveszi neki, az meg nincs tisztában az értékrendekkel.

Magamat is felhoznám példának-bár lehet, hogy elrontom amit eddig mondtam. 6S-em van, névnapomra kaptam még. A tavalyi átlagom jóval rosszabb lett, mint az előzőek, kicsivel több volt, mint 4,5. 15 éves vagyok.

Mindig megkaptam amit akartam, sokszor szó nélkül is.Sokszor megkaptam, hogy hisztis fruska avgyok, de már nem is tagadom. Mert tudod, csak két véglet van. Vagy szeretsz, vagy utálsz.

Nem sokan mondhatják el, hogy jóban vannak az exeikkel. Én az összessel tartom a kapcsolatot, beszélgetünk. Sőt. Nme egyszer volt rá példa, hogy már rég szakítottunk, fújtunk egymásra, de kiállt értem. Biztos mert olyan szánalmas vagyok, ugye? Mert az egy tény, hogy a kabátom hosszabb, mint a szoknyám és az eredeti szőke hajam a seggemet verdesi. Mert ezeket a tényeket nézik azok, akik utálnak.

Másik legjobb barátnőm-Nemrég kapta meg az Iphone 7-et. Leszbikus. Igazi kis rbanc, mi? El sem tudod képzelni, hányszor hívtam, hogy üljön be velünk egy kocsmába, semmi. Most sikerült rávennem, hogy jöjjön be városba szilveszterezni, megígértem, hogy szolid lesz. Persze, hogy nem lesz szolid, de a legjobb barátnőm.

Szóval nyugodtan pofozd fel az ilyen szülőket, de ez csak a féltékenykedésről árulkodik. Nekem anyum munkanélküli, apum dolgozik csak, Az egyik barátnpmnek az apuja Amerikában van, az anyja meghalt, nevelőanyuja vigyáz rá, a másiknak a szülei cégvezetők, otthon sincsenek általában. Lehet, hogy így próbálják kárpótolni, hogy sokat vannak távol, de próbálkoznak.

Nem értem, mi szánalmas azon, ha egy drágább telefon van valakinek a kezében? Ugyan az, mint a Gucci táskám. Nálunk a suliban épp mindneki nagy ívben tesz rá, hogy mid van és ki vagy. Nincsenek szétváló klikkek, csak baráti körök. De biztos azért, mert ez magánsuli. És ott van 150 diák, akik már rég betöltötték a 15-öt, hisz kb 14-15 évesen mész középsuliba, az összesnek ájfónja van és semelyik sem terhes, sem drogozik.

Én kérném ezt a levezetést:)

2016. nov. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!