Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért ennyire szánalmasak a...

Miért ennyire szánalmasak a magyar rendőrök? Komolyan mondom mindjárt sírva fakadok!

Figyelt kérdés

MI EZ??????????????????????


http://www.youtube.com/watch?v=FouI0OOEI7g


Több, mint 25 percen keresztül üldöznek egy szaros 1.2..es Corsát ezek a barmok. Mi van ha megöl egy embert, vagy balesetet okoz? Ott ijesztgette a szembesávot és gyorsan is ment. Többet ér pár karc a rendőrautón, mint egy emberi élet? Miért kell ennyire megkötni a rendőröket???



2012. dec. 18. 11:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%

A rendszerrel van bajod, de a rendőröket szidod.

Logikus ez?

2012. dec. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mindkettővel. Igazából arról van szó, hogyha emiatt a két töketlen rendőr miatt ez a barom elüti barátnőmet, akit nagyon szeretek és az meghal, mivel ezek féltik a tetves rendőrautót, én úgy megverném ezt a két rendőrt, hogy beszarnának!
2012. dec. 18. 12:11
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas valóban.Csodálkoznak miért van annyi rendőrvicc.....
2012. dec. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Shai-Hulud ***** válasza:
64%

Tényleg nem értem, hogy miért nem lőtték ki az első 2 perc után a kerekét?

Ha valaki többszöri felszólításra sem áll meg, azt nem kímélném. Ha nincs oka menekülni, akkor álljon meg, ha pedig igen, akkor a rendőrnek legyen joga megállítani.


Tele van a hócipőm azzal, hogy egy bűnelkövetőnek több emberi joga van, mint az áldozatának volt.

2012. dec. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Komplikato ***** válasza:

"Tényleg nem értem, hogy miért nem lőtték ki az első 2 perc után a kerekét?"


Talán mert lakott területen nem lehet csak úgy lövöldözni, lakott területen mozgó járműre meg csak akkor lőhetsz ha halál biztos vagy benne, hogy nem okozol azzal egy nagy balesetet. Halott civileket nehéz kidumálni ...

2012. dec. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Hát ez siralmas tényleg, én sem gondoltam, hogy ilyen van, azt hittem valaki készítette ezt a videót viccből. Ez a rendőrség így nem véd, nem őriz semmitől és senkitől minket. Tudom, hogy nem a rendőrök a hibásak, hanem a rendszer a törvényekkel, de ki volt aki ilyen törvényeket hozott?
2012. dec. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A video nagy részében városon kivül ment az az autó, már nem azért... Simán rálőhetett volna. De nem is kell a kerékre, elég lett volna csak úgy a kocsi mellé lőni valahova a bozótba, tökmindegy. Vagy legalább kicsit nekimenni... Az a kis autó könnyen begurulhatott volna az árokba. Mikor először láttam ezt a videot, én is azt hittem valami hülyéskedés. Ezentúl pisztolyt, viperát hordok magamnál és leszarom, hogy törvénytelen. Barátnőmet eddig csak úgy védtem, hogy paprika spray, meg lehetőség szerint viszem mindenhova az autómmal ahova csak lehet. De ezekután kap ő is egy pisztolyt. Egyszerüen szánalmas, hogy ilyen a REND ŐRSÉG!!!
2012. dec. 18. 18:23
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha rálő utána még beperelik, mert kárt okozott az autóban... Mit művelnek szegény elgázolt motoros rendőrrel is??? Amíg a bűnözőket védik a törvények és a közvélemény!, addig ne csodálkozzunk ezen.
2012. dec. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

"A video nagy részében városon kivül ment az az autó, már nem azért... Simán rálőhetett volna. De nem is kell a kerékre, elég lett volna csak úgy a kocsi mellé lőni valahova a bozótba, tökmindegy. Vagy legalább kicsit nekimenni.."


A hatályos Rtv. szerint a rendőr lőfegyvert használhat:


az élet elleni közvetlen fenyegetés vagy támadás elhárítására;

a testi épséget súlyosan veszélyeztető közvetlen támadás elhárítására;

a közveszélyokozás, a terrorcselekmény vagy a légi jármű, vasúti, vízi, közúti tömegközlekedési vagy tömeges áruszállításra alkalmas jármű hatalomba kerítése bűncselekményének megakadályozására vagy megszakítására;

bűncselekmény lőfegyverrel, robbanóanyaggal vagy az élet kioltására alkalmas más eszközzel való elkövetésének megakadályozására;

lőfegyver, illetőleg robbanóanyag jogosulatlan, erőszakos megszerzésére irányuló cselekmény megakadályozására;

az állam működése vagy a lakosság ellátása szempontjából kiemelkedően fontos létesítmény ellen felfegyverkezve intézett támadás elhárítására;

az emberi élet kioltását szándékosan elkövető elfogására, szökésének megakadályozására;

azzal szemben, aki a nála lévő fegyver vagy élet kioltására alkalmas más eszköz letételére irányuló rendőri felszólításnak nem tesz eleget, és magatartása a fegyver vagy más az élet kioltására alkalmas eszköz ember elleni közvetlen felhasználására utal;

az elfogott, bűncselekmény elkövetése miatt őrizetbe vett, vagy bírói döntés alapján fogva tartott személy erőszakos kiszabadításának megakadályozására, az azt megkísérlővel szemben;

a saját élete, testi épsége, személyes szabadsága ellen intézett támadás elhárítására.


Nem tehet róla a 2 rendőr, és semelyik másik rendőr, hogy be kell tartaniuk a törvényt. Szabályozva van, törvénybe van iktatva, hogy mikor mit lehet használni. StopStick-et főkapitányi engedéllyel lehet használni, akit pedig nem lehet felkelteni éjszaka. Arról is ejtsünk szót, hogy a magyar rendőrautók nem alkalmasak, nincsenek felkészítve a leszorításokra.

Szidod a rendőrt, és megkérdezed, hogy miért van megkötve a keze? Senki nem fogja kockáztatni azt, hogy megfenyítsék, kirúgják, és rá HTKzzák az autókárt, csak azért, hogy te ne mond rá, hogy barom, idióta, szánalmas.

2012. dec. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Jámbor Andrea ***** válasza:
Nem tudom kik ezek a gyökerek, akik csak szidni tudják azokat akik megvédik a seggüket, persze ha nem lennének akkor meg azért picsognának!! már elnézést ezért a durva kifejezésért, de seggarcok és nem tudnak semmit a rendőségről!
2012. dec. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!