Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Talking Tom Gold Run Miért...

Talking Tom Gold Run Miért nem ad ingyenes ajándékot? Nem tudtam érthetőbben megfogalmazni. Aki ismeri a játékot tudja miről kérdezek.

Figyelt kérdés

Van a " Talking Tom Gold Run " nevű játék android telefonon. Samsung Galaxi J5. Bizonyos reklám, vagy más játékot bemutató video megnézése után adott ajándékba un. pontokat. Illetve játék közben, ha hibáztam és nekimentem valaminek felajánlotta, hogy a bemutató megnézése után folytathatom a játékot ahol abba hagytam.

Nos most ezt nem teszi a program. Nem állítottam el semmit. Mi lehet vele? Így nehéz , lehetetlen előrébb jutni. Van valakinek ötlete?

Köszönöm a segítséget.



2016. nov. 20. 12:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!