Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudnék gyűjteni ennyi...

Honnan tudnék gyűjteni ennyi pénzt?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,hogyan,honnan tudnék összeszedni magamtól 50-60000 Ft-ot? ..új telefont szeretnék venni belőle,családot nem akarom vele terhelni,magamnak akarom "megkeresni az árát" mert tudom,hogy akkor sokkal jobban vigyázok rá. Valami ötlet? karácsonyra nem akarok ilyeneket kérni,sem pénzt,mert nem vagyunk milliárdosok,és van 2 testvérem.

2016. nov. 20. 17:55
 1/10 meszike91 ***** válasza:
árufeltöltés
2016. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2016. nov. 20. 18:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez jó, hogy nem akarod a szüleidet terhelni ezzel, de nekem is van egy egyetemista testvérem, és azért mégis csurran-csöppen olykor-olykor egy kis zsebpénz. De jövőre 16 leszel, el tudsz menni diákmunkára, amiből simán vehetsz egy jó telót. Mármint a fizetésből. Vagy nyírd le a szomszéd néninél a füvet.
2016. nov. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 BM-Striker ***** válasza:
Iratkozz be egy diákszövetkezethez, statisztálj, hostess munka,gyorsétteremi munka, stb...
2016. nov. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. A legkézenfekvőbb a youtubeozás és a videók alatti reklámok után jár egy nagyon kis összeg, még erről sokkal többet nem tudok, még csap a paypalnál regisztráltam, egyelőre nem tudom elkezdeni... Hosszú idő lenne ha jól menne is, amig össze jön annyi....

2. Diákmunka - ez nyáron megy csak :(

3. Árufeltöltős - egyik osztálytársam csinálta tavaly a tecsonál, otthagyta, mert bunkó ott mindenki. Hozzáteszem, én 17 vagyok, 11.-es, ő 19... szóval csak min 18 éven felülieket vesznek fel oda szerintem.

4. ...nem jut eszembe több most...

2016. nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy karácsony előttre vagy későbbre tervezed a telót?
2016. nov. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BM-Striker ***** válasza:

#5


1: Ahhoz olyan tartalmat kell gyártani, amit az emberek néznek. Egy 10-20 perces videó szerkesztése is hetekbe telhet, egy amatőr számára, és normális minőségű videókhoz szükséges felszerelés alsó hangon 100-200k szoftverek nélkül (a számítógépet nen számolva).


Még egy Vlog-hoz is ajánlott legalább egy DSLR.

2016. nov. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm mindenkinek!

nyáron tervezem,addig úgy is betöltöm a 16-ot, könnyebb lesz úgy

haha:) köszi a youtube-os ötletet,de sajnos nem hiszem,hogy megállnám benne a helyem

2016. nov. 20. 20:03
 9/10 anonim ***** válasza:

"lány vagyok'

És? Ez kizáró ok? Nálunk itt nyáron az egyik üzletben fiatal diákok töltötték a polcokat, lányok is.

2016. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
# Ez nem kizáró ok. Én a fűnyírást csak viccből írtam. Szerintem azért írta meg, hogy lány, mert nem szeretett volna olyan hozzászólásokat, hogy "menjél el csapot szerelni". Mert az nem testhez álló feladat.
2016. nov. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!