Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem? Vélemény,...

Melyiket vegyem? Vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés

[link]


vagy:

[link]


Esetleg hasonló árkategóriában kellene,mit ajánlotok...:?


Én elsősprban telefonálni akarok vele, ezért legyen alapból hangos a hangszórója( az Acer telefonom,alig lehetett hallani,ha hívtak, pedig legerősebbre volt állítva).Egyszerű, könnyű kezelhetősége...(középkorú vagyok),smst konnyen lehessen küldeni,stb.

Fényképezés, netezés másodsorban érdekelne, gyors legyen,szép képet csináljon.A többi annyira nem érdekel.Köszi.


2016. nov. 21. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt a 2 telót felejtsd el. 2016-ban ez a vicc kategória, a ratyi iPhone klónokban is komolyabb hardver van.

Gyűjts még egy kicsit, és vegyél egy Vernee Thort. Meg fog látszódni az a 5 ezer forint külömbség.

Esteleg ha még egy kicsivel többet rá tudnál szánni, itt nézelődj: [link]

2016. nov. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem vicc....ebben az arkategoriaban ezeket talaltuk jonak..

40-50 ezret nem adok egy telefonert....megteszi az olcsobb is.

Egy ev utan lejar a jotallas,ha elromlik,es ugyis ujat kell venni,mwrt a javittatas is draga!

2016. nov. 21. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Pedig ezekkel csak szívni fogsz. Nem értem mi értelme évente venni 30-ért új telót, amikor a 40K-s Vernee Thort nagyon alap dolgokra akár 2,5 vagy 3 évig is használhatod.

Most nem lecseszni akarlak, de ez így Neked is sokkal jobb lenne.

(jó kamera ennél a kategóriánál felejtős)

2016. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
40ert holkapsz,joval drágább..
2016. nov. 22. 05:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Akárhogy nézem 40 körül van...
2016. nov. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]

Akárhogy nézem...:)

2016. nov. 22. 15:32
 7/7 A kérdező kommentje:

Jelentem ,még működik.Igaz, hogy tavaly az Aliról rendeltem hozzá aksit,mert már vacakolt.Hirtelen lecsökkent a töltöttsége és kikapcsolt.De még jó.

Csak nem tudom, ha végképp kipurcan,milyet vegyek.

Már megszoktam a 3 év alatt...

2019. okt. 15. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!