Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonokat mikor éri meg...

Gnoomage kérdése:

Telefonokat mikor éri meg venni, Black Friday vagy karácsonykor?

Figyelt kérdés

2016. nov. 23. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Black Friday is karácsonyi akciók része, csak adtak neki egy szép nevet. Nem hiszem, hogy "neve nincs" akciók keretén belül egy bolt alávágna a saját árainak, ettől függetlenül nincs kizárva, hogy máshol esetleg olcsóbban be tudd szerezni.
2016. nov. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Februárban.
2016. nov. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
januárban
2016. nov. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem most,én is arra várok,csak még nem tudtam dönteni,melyiket.Kérdező,te milyen árfekvésűre gondoltál,és melyik márkára?
2016. nov. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Honor 8-on gondolkozok, jónak tűnik, plusz haveroktól jókat hallottam róla, de jó lenne 100 körül vagy kicsit alatta megvenni.
2016. nov. 23. 19:32
 6/6 anonim ***** válasza:
én pl sony z5-öt veszek majd januárban akkor tudok hozzájutni 100 ezerért hiába 2015 szeptemberi hivatalos kiadás bőven nem számít réginek de sajna most olcsobb.. akciók meg karácsony előtt,és utána is lesznek akciók
2016. nov. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!