Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Huawei p8 lite vodafon...

Dark Vito kérdése:

Van egy Huawei p8 lite vodafonos telefonom az lenne a bajom hogy hibásan rootoltam es bekapcsolom csak a huawei logo jon be rajta semmi mas el vittem egy telefonoshoz azt mondta hallott valoban hallott a telefonom?

Figyelt kérdés

#Huawei #Lite #rootoltam
2016. nov. 24. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a logo még bejön akkor nem. Pc programmal gyári rommal vissza lehet hozni. Utána kell nézni az xda developers-en.
2016. nov. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Stock_recovery meg van azzal nincs is baj csak ki nyitottam a bootloaderem es kozben particio torles is lett rajta csinalva
2016. nov. 24. 10:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Talán itt segítenek:

[link]

2016. nov. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A telefonon kapcsold be az USB hibakeresés módot. Menj a Beállítások>Telefonról menübe, majd nyomj a Build-szám mezőre 7-szer, hogy engedélyezd a Fejlesztési lehetőségeket, ahol be tudod kapcsolni ezt a módot.

Az előző részben kitömörített mappában nyiss egy parancssort a Shift + Jobb klikk > Parancsablak nyitása itt opcióval.

Írd be ezt: adb devices

Egy pár másodperc múlva látnod kell a telefonod sorozatszámát. A telefonon felugrik egy értesítés, hogy engedélyezed-e a számítógép hozzáférését a telefonhoz, amire Igen-t kell nyomnod.

A következő paranccsal Bootloader módba fogjuk kapcsolni a telefont: adb reboot bootloader

Miután belépett Bootloader módba, írd be ezt: fastboot flash recovery root_recovery.img (Fontos, hogy a betűket helyesen írd le!)

Ha jól csináltad, akkor ezt kell látnod: finished. total time: X.XXXs

Indítsd újra a telefonod a fastboot reboot paranccsal.

Újraindítás után írd be ezt: adb reboot recovery

A Recovery fekete képernyős, nem kell megijedni, nem fogsz látni semmit a telefonon. Várj 15-20 másodpercet, hogy a telefon biztosan eljusson idáig.

Ezután írd be ezt: adb push su.zip /su.zip

Ha a fájl feltöltése kész, ez a következő: adb shell /sbin/recovery --update_package=/su.zip

Ha kész, akkor választhatsz:

(AJÁNLOTT*)Visszarakod a gyári Recovery-t, így megkapod és telepítheted az OTA(Over-The-Air) frissítéseket, de minden csak számítógéppel tudsz csomagokat flash-elni.

fastboot flash recovery stock_recovery.img

Lecseréled a gyárit a TWRP Recovery-re, amivel egy grafikus felületen keresztül tudsz flashelni, biztonsági mentést csinálni, stb.

fastboot flash recovery twrp_recovery.img

Már csak újra kell indítanod a telefont a fastboot reboot paranccsal és készen is vagyunk.

AJÁNLOTT* – Azért, mert jelenleg nem sok flashelhető dolog található a fórumokon, így nem éri meg lemondani az OTA által biztosított frissítésekről.


Lehetséges hibák:


Ha a telefonod nem látható, amikor az adb devices parancsot kiadtad, akkor nyisd meg a PC-n az Eszközkezelőt, keresd meg a telefont és frissítsd a drivereket.

Ha a 13-as lépésnél beragadna a folyamat, akkor zárd be a parancssort, majd nyisd meg újra, és írd be, hogy fastboot devices, hogy ellenőrizd, még mindig él-e a kapcsolat. Ha él, akkor csak írd be a parancsot megint

(adb shell /sbin/recovery --update_package=/su.zip), ha esetleg nem találná, akkor a Feladatkezelőben állítsd le az adb.exe futását, nyiss új parancssort, majd próbáld újra a parancsot. a 13 lélépsnél a telefonom beakadt

2016. nov. 24. 13:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha particionáltad is akkor azt csak szervíz tudja újra rakni - ha tudja. Milyen *fsza ez az android igaz? Moddoljuk szét - természetesen tök feleslegesen - a telefont. Aztán ez van.

Én is több romot próbáltam már, bugos sz mind, cyanogenmod volt a telefonjaimon, de még tán rosszabbak voltak mint a gyári.

2016. nov. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerviben mar volt ott mondtak hogy hallott de nem akarom elhinni
2016. nov. 24. 17:02
 7/8 anonim ***** válasza:
NA ezért nem kell kínai telefon. Mi az hogy nem tudják megjavítani? Garanciás amúgy? Ha az akkor nem is fogják javítani. Ha nem az, akkor meg a pénzükért kutyakötelesség lenne javítani. Simán csak sz* a szerviz háttér, csak egy kínai telefon. Van egy eszköz, speckó usb kábel ami rá van kötve valami szervíz box-ra, azzal lehet újra írni a boot részét, "biosát", aztán mehet rá a stock rom. Vagy ha az nem, akkor panel csere, kap egy új alaplapot azt cső. Bár kérdés megéri-e javíttatni így.
2016. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat igen amugy igazad van tökéletesen de egy uj alaplap nem eri meg annyiba kerul a telefon olyanra gondoltam amit itthon meg tudok csinalni pc. Re kotve valami parancssorral cmd stb
2016. nov. 25. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!