Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Valóban nem létezik már a...

Valóban nem létezik már a Felicitas csomag? A védőnőm nem is hallott róla.11 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 15. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
az enyém hallott róla, adott is kiváltós kupont hozzá, picit furcsa hogy a tied nincs képben vele :)
2015. ápr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Igaz mar februarban vokt 2 eve h szultem de en kaptam kuponokat hozza. Tesom masfel evvel szult kesobb mint en neki egyaltalan nem adott a vedonoje. Ez erdekes h van amelyik adja van amelyik nem. Jo fejek mondhatom.
2015. ápr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Állítólag megszűnőben és nem mindenhol lehet már kapni, de azért az érdekes, hogy nem is hallott róla a védőnőd, igen tájékozott lehet...
2015. ápr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem adt uponokat és semmit nem küldött a Felicitas, elhívtam őket, már rég megszűnt a promóciójuk..
2015. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A Felicitas minőségromlására sokat panaszkodtak, viszont van egy másik, ezt határozottan dicsérik :)

[link]

2015. ápr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek főleg Neked kedves utolsó válaszoló! Majd itt megpróbálom,nem mintha annyira rá lennék erre szorulva de én örültem volna egy kis meglepinek ha már így 5 év után Lombikkal végre sikerült teherbe esnem :)) Egyébként a védőnőm 23 éves nem csak ebben nincs képben tök gáz szegény.
2015. ápr. 16. 07:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Én védőnő vagyok.

Az a helyzet,hogy januárban bekérték tőlünk az adatokat ahhoz,hogy majd mennyi csomagot küldjenek februárban.Most április van,és híre-hamva sincs a csomagoknak.Ami hozzáteszem évről évre egyre kisebb,most már tájékoztató könyv sincs benne,mert hogy mindent ellehet olvasni a honlapjukon.

Szóval,türelem,remélhetőleg még a terhességed alatt megérkeznek a csomagok,és Te is kapsz:).Én legalábbis adok mindenkinek,aki még nem kapott,mindegy hány hetes.

2015. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ma váltottam ki. Az alábbi dolgok voltak benne:

- 2 tejtároló zacskó

- Kis Sudocream minta

- egy zokni (nagyon béna, nagyobb gyereke való térdzokni, aminek baromi erős a gumírozása szóval nem hiszem,hogy használni fogjuk)

- 2014-es Füles rejtvényújság

- pár filter Mecsek Tea


Szerintem egyedül a tea ér belőle valamit.

2015. ápr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is kaptam, de konkrétan a kis kiszerelésű Sudocrem, csomag Mecsek teán és egy leletgyűjtő mappán kivűl csak szórólapok voltak benne... Az első babámnál (5 éve) még tele volt a csomag 😞
2015. ápr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!