Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baja a telefonom akkumulá...

Mi a baja a telefonom akkumulátorjának?

Figyelt kérdés
Előre ia bocs a helyesírási hibákért. A telefonom akkumulátorja nem tölt rendesen. A százalékokat is NÉHA rosszul irja ki 55% volt 5 percek később pedig 17% emelett este feltettem töltőre reggelre csak 20% volt (körülbelül 8 órát töltött)ha van valami útja/módja hogy valamit lehessen vele csinálni előre is köszönöm a választ. A telefonom Microsoft Lumia 535,Li-ion az akkumulátor.

2016. nov. 25. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Én szerintem nem rossz az aksi, csak a telepmérót kell újra kalibrálni. Azt javaslom, merítsd le csutkára a telefont, teljesen mindegy hány százalékot mutat a telefon, tehát teljesen kapcsoljon ki a telefon addig merítsd, és utána töltsd fel 100%-ig
2016. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!