Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek, hogy érdemes...

Szerintetek, hogy érdemes feladom a telefonom a postán?

Figyelt kérdés
Fel szeretném küldeni Pestre a telefonom az LG központi szervizébe, de nem tudom hogy lenne érdemes feladni. Szeretném minél olcsóbban feladni, de ugyanakkor valamiféle biztosíték is jó volna, hogy nem keverik el. Értékbiztosított csomagként kellene? Egy G5-ről van szó, szóval szeretnék biztosra menni.

2016. nov. 28. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztosra akarsz menni akkor a postát hagyd ki belőle. Pl. a dpd nek már egész normális árai vannak utcáról beeső embereknek is.
2016. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
igen+ buborék csomagolás
2016. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha GLS-el küldeném?
2016. nov. 29. 09:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2016. nov. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Itt már leveleztem velük. Rákérdeztem hogy lehet eljuttatni nekik a telefont erre ezt írták:

"A készüléket be tudja küldeni a szervizbe postai úton az LG Budapesti Központi Márkaszervizébe a 1134 Budapest, XIII. Váci út 33. szám alá. Kérem szépen, hogy a készülékhez mellékelje a jótállási jegyet, számlát, és egy leírást arról pontosan mi a probléma, valamint az Ön elérhetőségét, címét telefonszámát."

2016. nov. 29. 10:28
 6/7 anonim ***** válasza:
GLS az jó. Más cég is velük szállítatt telefont.
2016. nov. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Beküldés előtt fotó a telefonról minden szemszögből. Ez azért kell, hogy milyen állapotban küldted be. lehetőleg dátumosakat csinálj.

Buborék boríték és futárszolgálat.

2016. nov. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!