Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huaei p9lite vagy Samsung...

Huaei p9lite vagy Samsung Galaxy A5 (2016)?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy új telefont, iphone 4sről váltanék. Sok embertől hallottam hogy a huawei hamar lelassul, nem olyan minőségi mint a samsung. Volt már samsungom ,s3-am, és imádtam, 3 évig használtam és sosem lassult be. Illetve zavar snapchaten ha videózok filterrel akkor akadozik a p9lite, de az A5 nem. Ennek is biztos van valami oka:D Szóval ja. Ha van valakinek ezek közül a telefonok közül bármelyik legyen szíves megírni hogy mit szeret benne és mit nem:)
2016. nov. 30. 21:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Huawei*
2016. nov. 30. 21:06
 2/3 Trevor. ***** válasza:
77%
Xiaomi Redmi 4 Prime inkább, jobb mindkét telefonnál és olcsóbb is.
2016. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó, de én is a Samsungot venném. Csak mert szeretem a kezelőfelületét, szép képeket csinál, és maga a telefon is szép. Én mindenképp az A5 2016-ot választanám. Volt már a kezemben p9 Lite is, meg y6 pro, nekem valamiért nem jönnek be. De ettől függetlenül jó telefonok.
2016. dec. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!