Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akartam telefont venni, és...

Akartam telefont venni, és egy bazár oldalon nem egy olyan hirdetést találtam, aminek a feladója még 8-10 telefont kínál eladásra, természetesen jótállással, tökéletes állapotban. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy ha egy 3 hónapos Galaxy S7 Edget kínál 200-300-val olcsóbban, mint az új, akkor abban neki mi a jó? Vagy honnan tudja annyira olcsón beszerezni az elméletileg csodálatos állapotban lévő csúcstelefonokat, amit ha úgy ad el, hogy áron alulinak tűnik, még akkor is keres rajta?


És nem egy ilyet láttam, hogy egyszerre 10, vagy akár 20 telefont is kínál eladásra áron alul valaki, mind felső kategóriás, és majdnem 2 év jótállással.


Túl szép, hogy igaz legyen. De mi ebben a trükk? Vagy miért csinálják?



2016. dec. 2. 01:13
 1/3 anonymus950 válasza:
Vagy hamisítvány,(theat csak kinézetre s7) vagy lopott, bar azelbbi szerintem jellemzobb.
2016. dec. 2. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magyar oldalon látad? Mert akkor bizony becsapás ,szürkeímport,lopott,stb .
2016. dec. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bazos.sk az oldal neve. Szlovákiai oldal. Köszönöm a válaszokat.
2016. dec. 2. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!