Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tönkre tudja tenni a telefon...

Tönkre tudja tenni a telefon az SD kártyát?

Figyelt kérdés
Volt egy 32 gigás kártyám a telefonomban egy éve amikor vettük a telefont akkor lett beletéve. A múlt héten azt írta nincs benne kártya pedig volt de azóta semmi nem ismeri fel elveszett róla minden képem, videóm. Már amikor beraktuk a teledonba akkor sem új volt gondoltuk már elöregedett. Vettünk egy vadi újat, egy hét után ugyanez történt vele. Egy évig semmi baj nem volt most meg ez... A telefon hibája? Vagy mitől van? (Samsung galaxy core prime)

2016. dec. 2. 08:27
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Lehet, de ritka.

Számítógéppel próbáltad? Formázni lehet?

2016. dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Történhet ilyen.


Nekem régi telefonommal volt ez, hogy újraindult többször, és elromlott az SD kártya. Az eszközök többsége nem érzékelte, volt 1-2 ami beolvasta de kvázi használhatatlan volt, formázni sem lehetett.

2016. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze próbáltam már mindenfélével de semmi sem olvassa be.... A telefonom meg pont azt csinálja amit a 2. Írt hogy ki be kapcsolgat magától és hopp már tönkre is ment a kártya
2016. dec. 3. 10:36
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Sajnos lehetséges, sőt nekem azt csinálta egyszer egy mp3 lejátszóm, hogy Bad sectorokat gyártott a kártyára és a számok eltűntek róla, bár nem ment tönkre a kártya, de nem tudtad használni semmire.
2016. dec. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!