Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam...

Melyik telefont válasszam melyik éri meg?

Figyelt kérdés

LG K10 kb. 50 ezer 1 év gari

LG Magna kb. 40-45 ezer 2 év garancia

Lumia 650 45-55 ezer 2 év garancia

Lumia 640 40-45 ezer 2 év garancia


Kínai márka egyáltalán nem érdekel. Ha tesztelni kapnék egyet akkor oké de megvenni, és utána csalódni, na azt nem.


Kínai konstrukcció != kínai összeszerelés


Nektek milyen telefonotok van a fent említett kínaiakon kívül ebben az ársávban?



2016. dec. 2. 11:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy kompetens a témában - oké, de nem kell fennen hirdetni ezt. iPhone-t is Kínában gyártják, vagyis ennyit erről, hogy kínai összeszerelés.

Amúgy is - több éve léteznek kínai márkájú telefonok, amikről vannak felhasználói visszajelzések. A mobilaréna fórumába, javarészt hitelest találsz.

Gagyi telefonokat, meg más is tud gyártatni, pl. a Samsung, attól függetlenül, hogy Dél-Koreai cégről beszélünk.

Lumiát, már az MS is kaszálja, vagyis ez is egy kihaló mobilcsalád.

Tudod mi? Samsung J5 - amit írsz, annyiért meg is érdemled azt a telefont!

2016. dec. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A J5 aránytalanul drága... azért nem is akarok Samsungot.

Érdekes mondjuk hogy 70 ezer alatt nincs olyan telefon aminek ne lenne valami gondja.

Vagy MTK processzoros, vagy Snapdragon de kevés a ram, vagy jó a proci, meg van mondjuk 1,5-2gb ram, de akkor meg a kamera tré, ha a kamera jó akkor vissza az mtk procihoz, és a max. 1gb ramhoz. Nincs egy olyan telefon amire rá lehetne mondani hogy na ez egy jó telefon, jó áron.

Vannak a lumiák, igen. Ha nem az app telepítgetés a lényeg akkor viszont szerintem megéri megvenni. Fele áron kínálják azt a hardvert mint az androidos társaik... A kamerájuk pedig 2x olyan jók, azért elég sok tesztképet megnéztem.

Nagyon gondolkozok rajta. Ja és két év gari...

2016. dec. 2. 13:01
 3/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Meizu,Honor,Huawei,Dongee,Mizu.

Ezek közül van ami simán kenterbe ver Samsungot, Iphone-t.Kínai nem=kínai összeszerelés, honnan veszed ezt? Fele ár, jobb hardver,jobb testreszabhatóság.

Ha menő márka párti vagy,akkor te dolgod, de van aki arra törekszik, hogy minőséget kapjon minél olcsóbban.

2016. dec. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
95%
Mi a bajod az MTK procival? Sokkal gyorsabb, mint az ami Iphone-ban van.
2016. dec. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

De rá lehet mondani, hogy "jó telefon, jó áron", csak Te kérdező lehetetlent akarsz. Luxos hajóra akarsz jegyet, 10 forintért, aztán nézed, hogy nincs ilyen.

MS Lumia meg leszállóban van, ha követnéd az eseményeket és ebben a MS - nem is kicsit - ludas. Nem hiába adják olcsóbban, mert meg akarnak tőlük válni. Ha ez kell - vegyed akkor!

2016. dec. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mint már írtam, nem a legújabb trendi appokat akarom a telefonra, hanem hogy lehessen vele telefonálni, filmet nézni ezért kell az 5", zenét hallgatni, és netezni. Valamint nekem fontos hogy jó képeket de inkább jó videót készítsen, ha épp nincs nálam a gép, legyen mivel jó (jobb) minőségben lőni egy-egy képet, videót. Viszont azért meg nem adnék ki 60-70 ezreket.
2016. dec. 2. 13:52
 7/14 Ypszilon1980 ***** válasza:

Akkor így már más a kérdés.

Nekem most Meizu M3 Note telefonom van, jó képeket csinál, szép a kijelzője, gyors, videókat lejátszik rendesen, 57ért vettem. Előző telefonom Samsung J3 volt, hát borzalmas volt, ez a teló kenterbe veri.

2016. dec. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem meg Meizu MX3-am van, az is jó képeket készít.

Mobil platformra meg VLC-t - ugyanúgy mint az asztali PC-re.

Filmeket nézni meg nem olyan, mint 10 éve, itt vannak az újabb kódolások, amire kell szoftveres támogatás és hardver is. Galaxy S5 - ennek már lejjebb esett az ára.

2016. dec. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Trevor. ***** válasza:
73%

Ha már kínai összeszerelés, akkor iPhone. Foxconn gyárában szerelik össze, Kínában.


Lumiákra egyre rosszabb a támogatás, de alap dolgokra, amikhez használnád, elég.

2016. dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező vegyél ájfónt, az ilyeneknek ez való.
2016. dec. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!