Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek volt már androidos...

Akinek volt már androidos telefonja és iphoneja is, melyikre esküszik, melyiknél maradt meg?

Figyelt kérdés
Csak olyanok válaszát várom, akiknek van hosszabb távú összehasonlítási alapjuk.

2016. dec. 4. 20:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elegem lett a folyamatosan lassuló/laggoló androidból 2014 végén, beruháztam egy iphone 6 plus ra, szinte megváltás volt! Bár mostanra már 9.3.5 fele érződik, hogy apple szerintem lassítja, ösztönöz arra, hogy vegyél újat... de még mindig jól megy!


Viszont szerintem jövőre megint vissza megyek androidra...

kb 2 ok miatt:

- Ha nincs jailbreakre mód nagyon szar a zárt rendszer

- iPhone 6 plusnál bejött ez a touch diaster dolog (kijelző meghal) ifix nevű youtube channel tárta fel ezt a dolgot, elmondásuk alapján azért van, mert szar anyagból van 6plus (ugye volt az a dolog hogy "jé hajlik")

Erre most az apple bedobja hogy azért szar mert rosszul használod/ütés éri az iphonet és ezért szarik be és fizess a javításért...


Ez nálam betett rendesen...

Amíg van jailbreak és nem szarik be a telefon szerintem jobb mint az androidos telefonok, hiszen tweakekkel sokkal könnyeben át lehet szabni a telefont mint androidon, de amint nincsenek ezek meg, a márkát is megutálod


Ha esetleg érdekel mi hiányzott az androidból:

Mappánkénti zenelejátszás

Itunes nélküli másolgatás

Netezés (Itt sem rossz, de sok oldal nem támogatja az asztali nézetet)

2016. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%

Némileg egyetértek az első válaszolóval.

Vannak hibái az androidnak, amik ha éppen olyan passzban vagy, full idegesítő tud lenni. Szerettem volna én is Iphone-t, de marha drága és olcsóbban tudsz gyors, sok rammal, stabilitással rendelkező androidos telefont venni, amivel nincsenek ilyen gondok. Természetesen a kettőt nem igazán lehet összehasonlítani. Azt eddig sem értettem adroidban, hogy miért kell külön asztali képernyő és alkalmazás menüpont, szerintem felesleges, utána meg restart és eltünnek a kihelyezett parancsikonok, amik SD-n vannak.

Ez a belassulás néha gond valóban, bár nekem most flyme rendszerem van, ami nagyon hasonló az IOS-hez.

Barátnőmnek Iphone van, nem sokat csinál vele, de stabil, nem fagy le és szép képeket készít, arra neki tökéletes.

Netezés valóban nem egy android élmény, de már vannak olyan rendszerek, amik tudják az azstali verziót, vagy úgy tudják lekezelni az oldalakat, mintha gépen néznéd.

Azt gondolom, hogy nagyon ritka az, amikor valaki Iphone-ról tér vissza androidos telefonra.

2016. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"Erre most az apple bedobja hogy azért szar mert rosszul használod"


Ez olyan mint az iphone 4 térerő problémái, azért szar, mert rosszul fogod...

2016. dec. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az apple hozzáállása ami a legjobban zavar... Tudnának ők jó mobilt csinálni, csak nem akarnak. (Szerencsére az alma a céges, a droidot vettem magamnak :) )
2016. dec. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Android utan most egy SE van...es maradok nala szuper
2016. dec. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az SE jó nagyon, csak azt nem értem és ezt nem is fogom szerintem sosem, hogy 4 colos. Manapság már ez nem egy technikai fejlődés, de telefonálni jó persze, csak menniybe kerül? Engem csak az ára zavar.
2016. dec. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Nekem igazából mindegy, megvan mindkettőnek az előnye-hátránya. Első okostelefonom egy Lumia 800 volt, aztán egy Navon Mizu mittudomén hanyas, most iPhone 4S van. Eddig ez utóbbi tetszett a legjobban, kényelmes, stabil, bírja a strapát. Most újítottam, és -fájó szívvel ugyan- visszatértem Androidra az ára miatt. Egy Vernee Thorom van, nem rossz telefon, de az iOS jobban tetszett. Amint megengedhetem magamnak, veszek egy almásat megint.
2016. dec. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Vicces, mert nekem is ezelőtt egy Navon Mizu volt, marha jó volt, gyors, csak sajnos az akksija alig bírta szuflával.
2016. dec. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8: ugyanez volt nekem is a problémám. Neteztem rajta fél órát, és kapásból -30%. A vége fele már 50%-nál sírt a töltöért, majd leállt, és visszatért 10%-on, majd megint kikapcs aztán 30%. És igen, pontosan ilyeneket játszott el, nem olvastad félre. :)
2016. dec. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Igen, azóta sokat fejlődött a kínai telefon technikailag.

Nekem személy szerint nem volt még Iphone-om, viszont nagyon megszoktam az androidosat, nem tudnék korlátok közt élni.

2016. dec. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!