Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s vagy Huawei Nova?

Iphone 5s vagy Huawei Nova?

Figyelt kérdés

Légyszi segítsetek, én nem tudok dönteni.

Melyiket válasszam?


2016. dec. 6. 18:05
 1/5 MrPifta ***** válasza:
20%
bármi más jobb mint az iPhone
2016. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Őszinte legyek veled? Nekem eddig életembe csak android és windowsos telefonjaim voltak. Leginkább csak alsó és közép kategóriásak fordultak meg a kezemben. Andorid azért, nem valami jó mert instabil. (Ez függ a felhasználótól is.) Nyilván aki, nem pakolja össze vissza, minden hülyeséggel akkor stabil marad a rendszer. Nos napokba megfordult a kezemben egy Iphone 5c 8gb. Hát azt, kell hogy mondjam... Nem valami jó... Én nem vagyok vele, megelégedve, nem értem hogy valaki, miért rajong ennyire, az iphone készülékekért. Szóval, én már azon vagyok hogy minél, hamarabb megszabaduljak tőle.
2016. dec. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BM-Striker ***** válasza:
100%

Ketttő közül a Nova.


iPhone 5s egy jó telefon, de már öreg és túl vann árazva.

2016. dec. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én iPhone felhasználó vagyok, de a kettő közül a Nova-t venném. Minden szempontból.


Az alma elég szemét mostanában a szoftverfrissítéseket tekintve, hogy mennyire drasztikusan belassítják a régebbi telókat (a sima 6-ot is...).

2016. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. dec. 7. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!