Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 hangszóró hiba?

Iphone 7 hangszóró hiba?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne hogy az iphone 7 telefonom alsó hangszórója jobban szól mint a beszédhangszórója. Ha a kisegítő lehetőségeknél balra kapcsolom, hogy csak egyik hangszóró szóljon akkor hallani lehet hogy az alsó hangszóró szépen telten adja át a hangokat míg a beszédhangszóró dobozhangon mormog. Ez hiba vagy gyárilag ilyen?

2016. dec. 6. 19:52
 1/4 meszike91 ***** válasza:
szerintem normális
2016. dec. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 OliverP.S válasza:

Szia, ugyan ez a problémám, nem lehet hogy víz csinálhatta?

Én is ha jobbra húzom teljesen hogy csak a felső hallatszódjon teljesen fel kell huznom a hangot hogy halljam rendesen és néha recseg, mormog.

Azóta változott valami?

2017. máj. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nekem azóta kicserélték a készüléket és most jó. Bár én a víztől távol tartom személy szerint nem hiszek az iphone 7 vízállóságában. Ráadásul nekem nincs a telóra plus biztosítás.
2017. máj. 26. 06:46
 4/4 OliverP.S válasza:
Pics*ba... és nem derült ki mi volt a baja? Nincs nagyon időm mostanság ezzel szórakozni :/
2017. máj. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!