IOS vagy android?

Figyelt kérdés

Konkrétabban ipone 6s 32GB VAGY huawei p9 lite VAGY Samsung Galaxy s7/s7 edge és hasonló kategória.

Telefont szeretnék venni de egyszerűen nem tudok dönteni. Melyik éri meg jobban az árát, hosszabb távon is!!! (Tapasztalatból eredő válaszokat szeretnék kérni) köszönöm előre is! :)



2016. dec. 12. 21:53
 1/8 Gugu Gabor ***** válasza:

Az aple cuccok jobban tartják az árukat (ha így értetted) egyébként jó telefon jó oprendszer kb bolondbiztos és stabil, és ez a hátránya is, elég zárt.

Android nyitott, kb azt csinálsz vele amit akarsz, appok között sokkal nagyobb a szórás, szóval van sok vacak, viszont több az ingyenes (viszont reklámmal telepakolt) mint almán. A csúcs készülékeken nem hiszem hogy bajod lessz vele.


Igazság szerint tanácsot adni nehéz, ki kéne próbálni és úgy tudsz véleményt mondani.


Személy szerint elegem lett az ios ből, az itunesból most androidon boldog vagyok, de nem biztos hogy ezekkel a dolgokkal nem tudnál együtt élni vagy esetleg hiányoznának neked :)

2016. dec. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Iphone-om még sose volt, most is droidom van, közép kategóriás, most lesz 2 éves, nagyon jól bírta, de mostmár az akksi is haldoklik. Egyik ismerősöm le akar beszélni az iphonerol, neki 6 van es másfél év után már haldoklik neki, barátomnak SE je van es imádja, villám gyors fél év után is, és ő azt mondja a 6s az egyértelműen jobb a 6nál és, hogy azt megéri megvenni... Ezért vagyok tanácstalan...
2016. dec. 13. 09:11
 3/8 anonim ***** válasza:
A Samsung Galaxy S7 a legjobb ezek közül.
2016. dec. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=1rXhrFX1-II&index=2

Csak addig zárt amíg nincs jailbreak rajta (mondjuk ios 9.3.5 től felfele nincs jailbreak még)

2016. dec. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek közül az S7Edge a legjobb :)
2016. dec. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy hete váltottam kB 6s plusról s7 edgere, eddig nagyon pozitívak a tapasztalataim. Már nem is merül a rendszer miatt úgy mint korábban, szerintem a drága telefont akarsz akkor a samsung több mindent tud nyújtani, az iPhone meg stabil hosszú támogatást.
2016. dec. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én személy szerint sokkal boldogabb lennék mondjuk egy nem lightos Huawei p9-cel, Mate-val mint egy Iphone 6s-sel vagy egy bármilyen Samsunggal.
2016. dec. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A huaweiek is nagyon jók, talán nekem is az lenne ha valamelyik modell ip68-ast kapott volna.
2016. dec. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!