Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baj? vagy a telenor...

Mi lehet a baj? vagy a telenor net-je hiper szar?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam 1 hetes Hipernet-et a telenor-tól és annyira nehezen akart fel lépni a hálózatra kb fél óra kilódás után, (Ki-Be kapcs, Apn állítgatás, sim- ki-be)aztán fellépet nagy nehezen de hiper lassú, gondolom sokan igényelhették mostanában mivel decemberi hónapban ajándékoz ingyen a telenor bármilyen feltöltés után hipernetet 1 hétig, de bátyám is kihasználta és azt mondta Kiba**ot gyors, oly annyira hogy gépre megosztotta az internetet és töltött le mindent orr vérzésig, de nekem nagyon lassú (Márha felcsatlakozik) más eszközbe is próbáltam szintén ugyan ez a jelenség áll fenn , mi lehet a gond ?

AZ én telóm : Doogee X5 Pro

Sim kártyám más eszközökben : Samsung Grand Neo+ , Lg Leon



2016. dec. 13. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Hálózati probléma is állhat mögötte, esetleg a készülékek beállításaival van a gond. Tudom már azóta lejárt az időszak, de legközelebb telefonálj be. Kicsit fura lehet de lehet a telenor ügyfélszolgálaton többet tudnak segíteni mint a gyakorikérdéseken.. nem harapnak.
2016. dec. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!