Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes e megvenni...

Szerintetek érdemes e megvenni 50. 000 FT-ért ezt a telefont? (Huawei Y6 II)

Figyelt kérdés

[link]


A legfontosabb az az lenne hogy normálisan lehessen rajta írni.Tehát hogy szélesebb gombok legyenek a billentyűzeten és még véletlenül se lehessen félrenyomni a gombokat rajta


Fontos még hogy hosszútávra lehessen használni tehát jó aksija legyen és a játékok rendesen fussanak rajta.Ajándéknak venném az egyik ismerősömnek


2016. dec. 13. 16:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

A Huawei-ről lemondtam mert amikor írtátok hogy nem valami nagy szám akkor elkezdtem olvasni róla pár dolgot és az árához képest tényleg nem lenne jó választás


A Xaiaomi Redmi 3s és a Meizu M3 Note viszont tényleg jó választásnak bizonyultak,majdnem a Meizu mellett döntöttem de aztán végülis az ár miatt a Thor-t fogom megvenni


A Thor nem csak olcsóbb de egyáltalán nem rossz telefon a tesztek alapján se.Meg ki tudja hogy fog rá vigyázni az illető akinen veszem és mikor fogja lecserélni,ezért inkább veszek egy olcsóbb telefont ami végülis szerintem bőven kielégíti az igényeit mert minimum kétszer jobb a mostani telefonjánál...


Úgyhogy a Thor mellett döntöttem,köszönöm szépen a tanácsokat,nem volt könnyű döntenem mert egyáltalán nem értek a telefonokhoz

2016. dec. 14. 15:10
 12/12 BM-Striker ***** válasza:

Rendelj hozzá tokot is.


A gyári védőfólia könnyen karcolódik.

2016. dec. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!