Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s6edgéről mire...

Samsung galaxy s6edgéről mire érdemes váltani?

Figyelt kérdés
Mivel t-mobilos s6edgèm van,ès telenoros leszek,így ezt eladom,ès veszek egy komolyabbat.Az lenne a kèrdèsem,hogy mi lenne a legjobb választás,eddig ami tetszik:samsung galaxy s7,iphone 7,huawei p9.A válaszolat köszönöm.

2016. nov. 10. 09:04
 1/8 Natusa válasza:
Mind a 3 telefon a csúcskategóriába tartozik. Tudnunk kéne, mik a fő szempontjaid?
2016. nov. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló,elsősorban játékokra kellene.
2016. nov. 10. 11:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor Apple-t törölheted(én azt mondtam volna ha nem játszani vennéd.Én Samsungot nem vennék,azóta,hogy kigyuladt akkor marad Huawei,(nekem Sonym van, az nem tetszene?
2016. nov. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én az s7-et ajánlom . Ne félj nem fog felrobbanni az akksija ez nagy tévhit. Csak a note 7 akksija robbamt fel... Ha esetleg más telefon is érdekelne amiket felsoroltál akkor én figyelmedbe ajánlanám a sony xperia xz-t és a oneplus 3.
2016. nov. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Natusa válasza:
Ha játékra kell, szerintem a Samsung Galaxy S7 tökéletesen megfelel :) Sok más jó tulajdonsága is van.(Kamera, akku, stb.)
2016. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem is az s7 inponál a legjobban,használtan vehetem?(A samsung galaxy s6 edgèm is használt volt mégis kibírt egy èvet)
2016. nov. 10. 20:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van rá garancia persze.
2016. nov. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ilyen drága telefont azért használtan nem feltétlen vennék. Ha viszont ragaszkodsz hozzá, figyelj rá, hogy legyen rá garancia, mióta használják és, hogy az eladó megbízható-e.. :)
2016. nov. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!