Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s7 edge hogyan...

Samsung galaxy s7 edge hogyan bírja az aquaparkot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy s7 edge telefonom. megyünk aquaworldbe. Azt szeretném megtudni, hogy szerintetek hogy bírná az egész napos kiképzést? Azt írták ugye, hogy 30 percig bírja víz alatt. (Amit tudom hogy az ajánlott mert ugye tovább is.) Viszont ha én egész nap csúszdázok vele akkor nincs folyamatosan a vízben, de mégse törlöm meg. Ugye csak a csobbanás illetve a csúszás pillanatában van vízben. Közötte szabadon van, csak nincs megtörölve. Szerintetek tönkre mehet ha mondjuk egy ilyen feladat előtt áll, vagy simán megoldja?

Köszönöm a válaszokat. Esetleg vele kapcsolatos vízi tapasztalataitokat osszátok meg ! :)



2016. dec. 14. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha már nincs rá szükséged akkor vidd nyugodtan a vízbe.
2016. dec. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Karórák esetében is a dinamikus vizes események a kritikusak, ahol is a tervezett nyomás többszöröse is kialkulhat. De vidd, nem szabad lemondani a csodás csusszanások megörökítéséről.
2016. dec. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

I took my S7 Edge underwater two times. The first was at a pool where I took in underwater for a few videos, but not very deep and not very long. It held up quite well, though it was not easy to shoot video underwater because I could barely see the screen and many times it would just stop recording. Also, the speaker was distorted for a few hours afterwards, and the charging port would not charge until it was dried completely.


The second time I took it underwater at a different pool, I used it a bit more. Not really more than a couple of feet deep, but I did not worry as much since it held up so well the first time. However, afterwards, I had a slew of problems. The phone wouldn't charge for many hours and the speaker was distorted like last time, neither of which was that big of a deal since I knew they would recover. However, my home button started messing up even after I dried the phone off. It kept registering double-presses even when I wasn't pressing it, so I could barely even use the phone. This went on for several hours even after the phone was dry. I was really worried that the home button was broken, but I finally took a hair dryer and started drying it out more, being careful not to get it too close or hot. Eventually, the home button started working again, but I vowed not to use the phone underwater anymore because it is just too frustrating to use properly and too risky.

2016. dec. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Én nem vinném magammal. Nekem Sony Xperia Z3 van, ami szintén csúcs kategória, vízálló, de semmi pénzért nem tesztelnén a vízállóságát. Ha félted a telefonod, akkor ne vidd be, ha nem, hajrá..
2016. dec. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Ez eléggé egyértelmű válasz volt. Akkor lehet nem kísérletezek vele. pedig tényleg csak pár képről lett volna szó.

Oké én majd fogom a "caros" telefonom... Nem tehetek róla hogy egy értelmes mondatot nem tudsz leírni. Szimpla kérdés volt. Nem azt kértem h normális vagyok e vagy sem.. Ezt majd én eldöntöm magamnak. Annyit kérdeztem hogy bírja e a telefon. Menj haza a személyiségedet tükröző válaszoddal és áss magad alá egy gödröt aztán kérj meg valakit h temesse be.

2016. dec. 14. 22:52
 6/13 A kérdező kommentje:
#3: Thanks your answer. I'll listen to you. but overall it wasnt wrong at your phone. Am I correct?
2016. dec. 14. 22:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Én megsem probálnám hogy bírja a vizet vagy sem hiába írják hogy bírja ez telefon elég drága ahoz hogy ne probáljam ki .
2016. dec. 15. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
S7 edgem van vennek ra + vizallo tokot inkabb es ugy mar bevinnem medencebe de igy magaba nem, annyi h a medence vize kloros ugyh meg az is arthat neki... vizallo mint vizallo de kerdes h mennyire vizallo
2016. dec. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
gondolom ez a kérdés csak vicc! el nem hiszem hogy van olyan hülye ember a világon aki mobillal csúszdázna! vagy tévedek? ennyire ne akarjál már menőzni vele!
2016. dec. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Persze vicc... Mert nem GoProval csúszok videó céljából hanem telefonnal végül is eléggé poénos. Ha nem tudsz értelmesen válaszolni szerintem maradj csak az olvasótábor között. Köszi ;)

2016. dec. 18. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!