Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s7 edge hogyan...

Samsung galaxy s7 edge hogyan bírja az aquaparkot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy s7 edge telefonom. megyünk aquaworldbe. Azt szeretném megtudni, hogy szerintetek hogy bírná az egész napos kiképzést? Azt írták ugye, hogy 30 percig bírja víz alatt. (Amit tudom hogy az ajánlott mert ugye tovább is.) Viszont ha én egész nap csúszdázok vele akkor nincs folyamatosan a vízben, de mégse törlöm meg. Ugye csak a csobbanás illetve a csúszás pillanatában van vízben. Közötte szabadon van, csak nincs megtörölve. Szerintetek tönkre mehet ha mondjuk egy ilyen feladat előtt áll, vagy simán megoldja?

Köszönöm a válaszokat. Esetleg vele kapcsolatos vízi tapasztalataitokat osszátok meg ! :)



2016. dec. 14. 22:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
és ne kamuzzál ,mert ezt a kérdést te halálosan komolyan gondoltad! remélem azóta már beázott
2016. dec. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mondom hogy nem vicc. Iróniát nem érted latom :( semmi baj. Ki fogom próbálni nyugi aztán teszem is a képeket csak hogy a kis irigy lelkecskéd még irigyebb legyen.
2017. jan. 2. 10:41
 13/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a kedves szavaitokat. Tegnap a jakuzzit 100% osan birta. Minden tomeletesen mukodott utanna rajta. Bar igaz a toltot letiltotta egy keves ideig es majdnem lemerultem de amint megszaradt az usb mar minden okes volt. 😏😏😏
2017. febr. 25. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!