Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit ér egy 128GB-s iPhone 6S?

Mennyit ér egy 128GB-s iPhone 6S?

Figyelt kérdés
Ma már feltettem 6S-ről kérdést, de az másról szólt. Igazából én nem látom és nem is láttam értelmét a 7-nek. A szó szoros értelmében ugyanaz, mint a 6S. A hardver talán erősebb, de ezt azok, akik szeretik az Apple-t, nem nézik a rendszer optimalizás miatt, akkor miért lenne nagy cucc a 6S 2 magos 1.85ghz-es és a 7 4 magos 2.23 ghz-es processzora közt? Mindegy, kicsit elkanyaraodtam, a lényeg, hogy az első iphone-om lenne, és 200-at talán kiadnék egy 128-as verzióért garanciával. Sok helyen néztem, csak is újat vennék, és találtam egy jó helyet, ahol 1 év gyári garanciát, EU-s modellt, bontatlanságot ígérnek. Jók az árak, a 128-as verzió 200 ezer.

2016. dec. 15. 19:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Annyit ér, amennyit adnak érte.


Amúgy veheted olcsóbb helyen is a lényeg, hogy gyári garancia legyen és attól a naptól amitől megvetted (applet felhívhatod a szám leellenőrzésére)

Akkor ugye 1 év gari és eu törvény miatt +1 év szavatossági garancia

2016. dec. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Értem, hát itt alaposan kifaggattam e-mailben a boltot, és mindenre igent mondtak, de persze ellenőrzöm vásárlás után. 128-as verzió 200-ért a legolcsóbb hely, ahol láttam, és így már meg is bízok a gyári garanciában. Ahhoz képest, hogy a aki megvette a 16GB-os verziót, és még most is fizeti havi 20 ezerért, aztán benne lesz neki 250-be, azért elég jó.
2016. dec. 15. 20:09
 3/17 anonim ***** válasza:
2016. dec. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


a legolcsobb:

[link]


195000

2016. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 BM-Striker ***** válasza:

#2


Nem mindenki képes kiadni 200k-t telefonra.


Egyébként T-nél kijön havi 16k-ból előfizetéssel együtt a 32gb-os változat.

2016. dec. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyébként miért ragaszkodsz a 128GB-os verzióhoz?
2016. dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem ragaszkodom, csak ahogy elnéztem az árkülönbségeket, jobban megérné. Meg hát, ha lenne, akkor biztos sok mindent tennék rá, és élvezném, hogy nem telne meg.
2016. dec. 15. 20:47
 8/17 anonim ***** válasza:
13%
olyan hulyek vagytok, egy sima okostelefon is tudja azt amit ez a szar iphone😂😂😂 nem is er annyit de a sok hulye ember megis megveszi tobbszoros aron mint amennyit er, 200-bol mar olyan laptopot vagy gepet veszek hogy folsirok oromomben.
2016. dec. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 BM-Striker ***** válasza:

#8


Akkor elég alacsonyak az igényeid. 200-ból alig jön ki a normálisabb consumer gép FHD IPS panellel, i5-tel GTX 940MX-el, és SSD-vel, ami ne olyan konfiguráció, amitől hasra lehet esni.


200-ból kapsz egy olyan telefont, ami évek múlva is érékes marad, pl Galaxy S5 közel 3 éves modell, ás még mindig 60 körül megy használtan.


Állatában jobban megéri felső kategóriás készüléket venni hosszú távon, mint venni két olcsóbbat ugyanannyi időre.

2016. dec. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

270 ezerért vettem gépet tavaly, úgyhogy kösz kihagyom. Mellette egy Samsung Galaxy Mini-m, amivel nem lehet telefonálni, mivel nem működik a mikrofonja.


Akkor megyek és megölöm magam, mert venni szeretnék egy új telefont.


És akinek valami fogalma van az okostelefonokról, az én vagyok, és szerintem a Samsung, Sony még mindig jókat csinál, de az Apple a legjobb. Ezt csak akkor tudod meg, ha megveszed. Neked valószínűleg nincs rá, ezért biztos egy gané.

2016. dec. 16. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!