Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi tévő legyek, mit mondotok?

Mi tévő legyek, mit mondotok?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kapok egy új telefont, (s6 edge) a tesom apukám azt mondta hogy ezt akkor vigyem el az iskolába stb. Hogy ugye azért vette hogy elvigyem,de ti nem féltek hogy összetörik, vagy valaki leönti vagy ilyesmi, én vagyok túl aggodalmas és ilyenekre ne gondoljak? Mások az iskolába teljesen lazán telefonoznak mit sem félve az esetleges veszélyektől. Én vagyok túl aggodalmas és ezektől nem kell félni?

2016. dec. 16. 22:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne kérj ilyen drága készüléket, ha úgy érzed, nem tudsz vigyázni rá.
2016. dec. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Azért mondták, hogy menőzz vele, és mutasd meg, hogy ti milyen burzsujmilliárdosújgazdagmenőcsávók vagytok.
2016. dec. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Alex Fly ***** válasza:
Gondolom nem azért van (lesz) az a telefon, hogy a vitrinben tartsd...
2016. dec. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát "köszönöm" a hasznos válaszokat, nem memőzni akarok vele, hanem például az iskolában játszani rajta, Facebookozni stb
2016. dec. 17. 07:24
 5/13 anonim ***** válasza:
ha tudsz rá vigyázni, és nincs lopás a suliban, akkor vidd el
2016. dec. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Üvegfóliát és tokot is kérj hozzá
2016. dec. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom, mi bajod volt az első válaszommal. Gondolom eldöntötted, hogy milyen választ szeretnél kapni: "Vidd el nyugodtan, nem lesz semmi baja"


"az iskolában játszani rajta, Facebookozni stb"

Hát ezért érdemes a szüleid pénztárcáját 150 ezerrel terhelni. Nem ég a pofád, hogy ennyit költenek a játékszeredre?

2016. dec. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Trevor. ***** válasza:

Vegyél hozza szilikon/TPU tokot. Üvegfólia nem lenne szép a 3D üveg miatt. Ugyan nekem jóval olcsóbb telefonom van (Nexus 5X), de mindig viszem magammal mindenhova, eddig még nem érte semmi külső hatás, csak az ágyam mögé esett párszor.


Van az S6 Edge-n Gorilla Glass 4, szóval nem törik annyira könnyen. De mint mondtam, egy jó tok csodákra képes.

2016. dec. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves #7 de ég a pofám,legközelebb egy chipsre se költök mert valaki csak ropit kaphat. Mi a f#sz baja van mindenkinek? Ennyi pénz meg annyi pénz, ha jót akarsz akkor azért fizetni kell "a kis játékszerért"
2016. dec. 23. 18:20
 10/13 anonim ***** válasza:
De azért nem ennyit...
2016. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!