Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi tévő legyek, mit mondotok?

Mi tévő legyek, mit mondotok?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kapok egy új telefont, (s6 edge) a tesom apukám azt mondta hogy ezt akkor vigyem el az iskolába stb. Hogy ugye azért vette hogy elvigyem,de ti nem féltek hogy összetörik, vagy valaki leönti vagy ilyesmi, én vagyok túl aggodalmas és ilyenekre ne gondoljak? Mások az iskolába teljesen lazán telefonoznak mit sem félve az esetleges veszélyektől. Én vagyok túl aggodalmas és ezektől nem kell félni?

2016. dec. 16. 22:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Ennyi pénz meg annyi pénz, ha jót akarsz akkor azért fizetni kell "a kis játékszerért""

Te dolgod, hogy a saját pénzedből, amiért megdolgoztál mit veszel. De hogy apádat lehúzod több, mint százezerrel, az gáz. Nekem anno nem lett volna pofám ilyen drága ajándékot kérni a szüleimtől és nem azért, mert nem tudták volna megvenni.

A játékszerről: te magad írtad, hogy játszani és facebookozni kell, szóval nem értem az idézőjelet.

2016. dec. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát én se azt mondtam nekik hogy most vegyenek egyet és kész, eladom a régi telefonom, a régi legoimat már eladtam, a nerfeimet is eladtam tehát én is beleadtam a telefon árába
2016. dec. 24. 08:20
 13/13 anonim ***** válasza:
Kár egy gyereken számonkérni hogy milyen ajándékot kapott! Különösen, hogy vigyázni szeretne rá! Inkább örülni kellene, hogy van aki boldog! Irigykedés mentes kellemes ünnepeket minden kérdezönek és válaszolonak :)
2016. dec. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!