Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit esznek az emberek a kínai...

Mit esznek az emberek a kínai telefonokon? A jól bevált lumia persze vacak.

Figyelt kérdés

Csak a doogee x5 maxot nézem amit megvettem. Készenlétbe nem bírja az akku két napig, pedig ugye nem ezt igéri az adat. Kamera épp olyan gyenge mint a sima x5.é.

Családtag lumiájának nincs semmi gondja azonkívül, h kevesebb az alkalmazás.


2016. dec. 17. 09:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

occó.

Ár-érték arányban jobbnak ítélik meg.

2016. dec. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Fogj egy Xiaomit és tedd föl a kérdést azután, Doogee az alsókategória legalja.

Én konkrétan azt szeretem jobban a Xiaomimban, hogy a Lumiámmal ellentétben nem kell havi rendszerességgel Hard Resetelni, meg nem kell 2-szer újraindítani, hogy bejöjjön a kamera.

2016. dec. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Szirty ***** válasza:
68%

" a Lumiámmal ellentétben nem kell havi rendszerességgel Hard Resetelni, meg nem kell 2-szer újraindítani, hogy bejöjjön a kamera."


Az nem a márka vagy típus problémája, hanem a készüléked rossz.

Ha a "Lumia" ilyen lenne, akkor mindenkinek ilyen problémája lenne, pedig ez nincs így..

2016. dec. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk azt, hogy a kínai telefonokon legalább normális RENDSZER van, nem pedig egy rendszernek csúfolt, visszamaradott akármi, mint a Windows Phone. A Lumia ma már a kutyának sem kell.
2016. dec. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

A Lumia mondjuk soha nem tartozott a "jól bevált" telefonok közé.


Másrészt nem egy 30 ezer forintos Doogee alapján kell megítélni a kínai telefonokat...

2016. dec. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Lumia...Kaptam egy lumia 525-öt pár hónapja a születésnapomra, először örültem is neki, megismerkedhetek egy számomra új rendszerrel (addig nokia n8-at használtam, az is jobban bejött, mint a lumia), letöltögettem néhány alkalmazást játékot, de jó, szuper, aztán valamiért kellett egy hard reset, később ugyanazok a játékok el sem indultak, akárhogy próbálkoztam. Aztán fogtam magam, nem rég olyan két hette vettem egy p9 lite-ot, belekóstolok az androidba is jelszóval, nem bántam meg, eddig sokkal jobbnak tűnik,mint a lumiák windows rendszere. Vannak itt is hiányosságok, vagy olyan dolgok amik bosszantanak, de alapjában véve jobb rendszernek tartom.
2016. dec. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ha még tudom venni a p9.et. Nem veszek lumia 640et.
2016. dec. 17. 12:31
 8/16 anonim ***** válasza:

Azt esszük rajta, hogy ár-érték arányban verhetetlenek, pedig ugyanolyan jó minőségűek, mint az ismert elitmárkák! Árához képest erősebb hardver, jól optimalizált rendszer, az átlagnál nem rosszabb anyaghasználat - ennyi! Persze ilyen olcsón, mint a Doogee X5, 30 ezer Ft körül tényleg ne várj csodát, és igen, ez a típus például eléggé pixeles képeket csinál, de a középkategóriában, 40-45 ezer Ft fölött már abból is egész jók vannak!

Ellenben a Lumiákkal a rendszer a baj, a WP hiába önmagában stabil, hardvertől független, de ahogy Te is írtad, alkalmazás elég kevés van rá, támogatás pedig szinte semmi, mivel a Microsoft megszünteti (vagy talán már meg is szüntette) a mobilrészlegét, ennek a rendszernek már nincs jövője!

2016. dec. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Amúgy a doogee x5 még jónak van beállítva.

Vannak még ilike és társai....

2016. dec. 17. 15:28
 10/16 anonim ***** válasza:

Na az ilyen noname márkákat felejtsd el! Egyik munkatársamnak pont iLike-ja van, és pont azért akar most másik telefont venni, mert csak szív vele, folyton bemondja az unalmast!

A jó kínai márkák: Doogee, Huawei, Xiaomi, Meizu, Vernee, Alcatel.

2016. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!