Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek bevált a szódabikarb...

Valakinek bevált a szódabikarbóna teszt/ kínai fogantatás naptár/ inga?

Figyelt kérdés

Igen, igen.... Tudom! :) De már 28 hetes vagyok és mindenki kíváncsi. A pocaklakó meg szégyenlős. És mit ad Isten, pont volt itthon szódabikarbóna. :)

Szóval, minden lányt mutat: a szódabikarbóna, a naptár még az inga is. Május 18-án megyek UH-ra. Valakinek beváltak ezek?



2016. ápr. 26. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Huhh, mik ezek? 😁 Én csak a Jónás naptárt tudom, hogy az alapján lányunk lesz. 9 hetesen volt UH utoljára, akkor nyilván még nem látni. Kíváncsi vagyok, de igazából mindegy, csak egészséges legyen.
2016. ápr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A kínai naptár fent van neten. A fogantatás hónapja még az anya életkora kell hozzá és egy táblázatban megmutatja,hogy a baba fiú vagy lány. A szódabikarbónához pisit kell önteni, ha habzik: fiú, ha nem csinál semmit: lány. Az ingánál meg a karikagyűrűt kell egy madzagon a has fölé lógatni. Ha kört ír le: lány, ha egyenes vonalban mozog, akkor fiú. Vagy fordítva?! :/ :0
2016. ápr. 26. 17:52
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

minden ilyen szerint lányt várok. hasformából is azt mondták, sőt anyám elment látóhoz is :D ő is lányt látott :D

én is, férjem is, és 2 orvos is, egyértelműen láttuk a fütyit, zacsit :D konkrétan pénteken belenyomták a monitoron kinagyított férfiasságát :D

de még így is azt mondja a család, hogy ők jobban tudják ;)

elsőnél is ez volt amúgy, ő is fiú :)

2016. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok. lehagytam, hogy itt "nubról" is lányt tippeltek :)
2016. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is kipróbáltam anno mindent, mert unatkoztam. Minden fiút mutatott és lányom lett, szóval erre nem kell adni :)
2016. ápr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Én kipróbáltam a szódabikarbónás tesztet és a kínai naptárt is megnéztem.Mindkettő leányzót jósolt.Ennek ellenére kis kukisunk lesz...az orvos szerint ez már tuti ☺ szóval nekünk nem jöttek be ezek a dolgok.Az ingát nem próbáltam. 26 hkm
2016. ápr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A család nálunk is lányt "jósol", sőőőt annó egy jós is azt mondta a sogórnőmnek. Ha ezek után kiderül, hogy mégis kukacos, veszek neki egy rózsaszínű bodyt.... :) Különben mindegy, hogy mi lesz! Annyit " kívánunk " csak, hogy egészséges legyen! De mást nem hallok, csak, hogy "tudjátok már mi lesz?". Nekem az se baj, ha szülésnél tudom meg.
2016. ápr. 26. 19:21
 8/14 anonim ***** válasza:

Megnéztem ezt a kínai naptárt és hát tesómnak így lánya kellett volna szülessen, sőt akkor is ha hónapokkal előbb vagy később fogant, de még akkor is ha 1-2 évvel eltérő életkort nézek, szóval konkrétan a lány tenger közepén van.

De fia született. :)


Mi most várjuk. Még nem tudjuk de ez a kínai naptár fiút mond, a Jónás naptár lányt, egyéb mágia nem volt. Valamelyiknek biztosan igaza lesz!

2016. ápr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A kínai fogi naptár szerint és uh szerint is fiú :)
2016. ápr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én tegnap voltam a 20. heti genetikain és még mindig nem tudták megmondani nekünk sem, pedig már nagyon kíváncsiak vagyunk :) de ezek szerint, lehet hogy később sem fogja megmutatni?? Mindig percekig nézik, de keresztbe teszi a lábát, meg elbújik, meg rettentően mozog közben.

Voltatok már 4D-n? Ha igen ott sem tudták megállapítani? Mi még nem és abban reménykedem, hogy majd ott meg tudják mondani.

2016. ápr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!