Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem mutatja az iPhone...

Miért nem mutatja az iPhone 5-öm töltéskor a jobb felső oldalon az akku mellett azt a kis villámot?

Figyelt kérdés
Felakartam tölteni az iPhonomat,mert teljesen lemerült.Mikor feldugtam a töltőjére(nem gyári),alig töltötte bekapcsolt állapotban,csak 3 százalékig. Utána úgy döntöttem hogy kikapcsolt állapotban hagyom éjszakára bedugva, és reggel amikor bekapcsoltam akkor feltöltötte teljesen.De akármikor dugom bele a töltőt,nem jelzi hogy tölti. (Nem mutassa jobb felső sarokban az akku mellett a villámot) Azthittem töltő IC baja van,de ha mégis tölti kikapcsolva akkor...? Lehetséges hogy csak kikapcsolt állapotban tölti? De miért? Előre is köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 17. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
legetsèges hogy felvantöltve ès atól
2016. dec. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tippem szerint, bekapcsolt állapotban túl sok áramot eszik, amennyit a töltő nem tud szolgáltatni feszültségcsökkenés nélkül. Gondolom valami kínai utángyártott töltőről beszélgetünk.

Esetleg próbáld meg másik töltővel.

2016. dec. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem ki van kapcsolva én androidos vagyok, remélhetőleg karácsonyig, ha jól tudom be lehet állítani
2016. dec. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!