Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 6 vagy samsung s6 a...

Az iphone 6 vagy samsung s6 a jobb?

Figyelt kérdés

2016. dec. 17. 12:54
 1/6 A kérdező kommentje:
véleményeteket szeretném kérni hogy melyik jobb és miért?
2016. dec. 17. 12:55
 2/6 anonim ***** válasza:

Az S6-ra sokan panaszkodnak, hogy rövid ideig bírja az akksija, így a kettő közül az iPhone 6-ot mondanám.


iPhone 6S és Galaxy S7 között már keményebb dió lenne választani ... :)

2016. dec. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de akkor is azt mondanád ha azt írnám ki hogy melyik jobb az iphone 7 vagy a s 7? az iphont választanád. de egy okostelefonnak sose bírja tovább az aksija, mivel rengeteg program fut rajta. de szerintem az s osztályu telefonok sokkal több mindent tudnak mint az iphonok!
2016. dec. 17. 18:01
 4/6 A kérdező kommentje:
ki hogy gondolja?!
2016. dec. 17. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:

"de akkor is azt mondanád ha azt írnám ki hogy melyik jobb az iphone 7 vagy a s 7? az iphont választanád."


Örülnék, ha nem hazudoznál összevissza és adnál olyan dolgokat a számba, amiket nem mondtam.

Az iPhone6 vs. Galaxy S6 voot a kérdés, arra válaszoltam. Az iPhone 7-et meg sem említettem.



"egy okostelefonnak sose bírja tovább az aksija"


Tovább, mint mi? Hogy jön ez ide?



"de szerintem az s osztályu telefonok sokkal több mindent tudnak mint az iphonok!"


Akkor miért kérdezel másokat, ha nem vagy kíváncsi a véleményükre?

2016. dec. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
Mindkét típus a gyártója aktuális csúcsmodellje volt a megjelenéskor. Ennek megfelelően apait-anyait beletettek. Hogy melyik a jobb, az ízlés kérdése.
2016. dec. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!