Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Segítene valaki egy...

SOS! Segítene valaki egy megőrült a zenelejátszóval?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy eddig nem nagyon hallgattam letöltött zenéket, inkább neten, de most valahogy rám jött. Letöltöttem youtube-konverterrel pár számot a számítógépemre. Ezután átneveztem, hogy ne keverje majd a mobil mp3 lejátszója az előadókat, úgy, hogy "ELŐADÓ NEVE CSUPA NAGYBETŰVEL - Szám Neve simán.mp3", a sallangokat (pl.:"official", "dalszöveggel", stb.). Aztán józan paraszti ésszel hozzádugtam a mobilt, (Samsung) a számítógéphez. Nehogy elszúrjak valamit, a Downloads mappába hangulatok szerint beszúrtam kis mappákat, ahogy az albumokat is szerettem volna, (pl.:Pörgős, Romantikus, Szomorú, stb.) és ezekbe beletettem a számokat.

És a végén azt láttam, hogy összevissza minden, a zenelejátszó "Összes" kategóriájában mindegyik megvan, úgy, ahogy átneveztem, de kettőnél összecserélte a szám címét az előadóval. Az albumok kategóriában ismeretlen albumcímek vannak, összevissza, nem úgy, ahogy a mappák. A számítógépről nézve minden rendezett és gyönyörű, de nem értem ezt az egészet a lejátszóval. Letöltöttem egy másikat is, azzal is ugyanez.

Miért csinálja ezt? Mit rontottam el? Mit kéne csinálnom, hogy olyan normálisan legyen elrendezve, mint mindenki másnak?

Előre is köszi!



2016. dec. 17. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:

"Az albumok kategóriában ismeretlen albumcímek vannak, "


Az mp3 fájl adataiból olvassa be az album címét, nem az az album hogy te beteszed egy mappába.

Egy tag editorral meg tudod oldani ezt a problémát.


[link]

2016. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hálásan köszönöm! <3 Azt hiszem erre van szükségem!

Letöltöttem, megmondanád kérlek, hogyan kell használni?

Köszi!

2016. dec. 17. 20:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak sajna nem tudom mit kéne vele csinálnom...
2016. dec. 17. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok köcsög lejátszó a metaadatok szerint dolgozik, de közben nem ad lehetőséget a mappák szerinti lejátszásra. Egyszerűbb feldobni egy olyan mp3 playert, ami kezeli a mappákat is, pl. nekem a Miui music player tökéletes a cm-en.
2016. dec. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, végül aztán kitaláltam!

Tényleg szuper, ezt használni fogom a továbbiakban is!

Ment a zöld kéz!

<3 <3 <3

2016. dec. 17. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!