Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek a telefonok kozul melyik...

Ezek a telefonok kozul melyik a legalkalmasabb erre? Lg g5 vs samsung galaxy s6 edge vs huawei p8 vs huawei p9 lite Gyors legyen, semmi akadozas, lagg, szaggatas, jatekokat birja, Jo android rendszer.

Figyelt kérdés
Kerlek tapasztaltak vagy akinek hasznalhato otlete/tanacsa van ezzel kapcsolatban irjon
2016. dec. 17. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Hali :) szerintem igy is azt veszed ami neked szimpatikus de en elmondom a tapasztalatom :) s6 edgem volt 8 honap utan eladtam malyd vettem egy iphone se t :) a mai napig inadom sose akad es gond nincs vele :3 de ha mindenaron android lg g5 vagy s6 huaweirol nincs tapasztalatom p8 rol volt... Nekem nem jott be ettolfuggetlenul azt vedd ami neked tetszik
2016. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok a p9 lite se lehet rosz de ha ram halgatsz bemesz egy boltba es kezedbe fogod melyik kenyelmes...

Hangero gomb elhelyezkedes stb...

2016. dec. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszából az jön le, hogy az iphone szintjén van. Tehát neki az elég. (Olvasásból rájönni..)

Amiket felsoroltál, az összes felső kategória, tehát alap dolog, hogy gyors, gördülékeny, játékokkal sem lesz gond stb.

Az viszont nem garantált, hogy a rendszer nem fog néha-néha befagyni vagy laggolni. Ez MINDEN telefonnál előfordul.

Mindegyikkel jól jársz, azt vedd amelyik jobban tetszik külsőre.

Nekem a samsung design-ja és features-jei mindig is bejöttek, tehát azt választanám.

Mondjuk épp s6-om van, de nem vagyok elfogult..

Volt már iphone-m is. Förtelem.

LG is jó kis telefon lehet, nővéremnek g2-je volt pár éve, nagyon szimpatikus telefon. A g5 csak jobb lehet.

Huawei-ekkel nem sok tapasztalataim vannak.. A külseje tetszik, viszont a rendszer és a menüje nagyon nem.

Én így összességében a Samsungot ajánlanám, de ha neked az nem jön be, akkor LG.

Viszont a huawei-eket teszteld le, szerezz személyes tapasztalatot mielőtt veszel olyat. Eléggé eltérő tid lenni az operációs rendszer design-ja.

2016. dec. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
S6-ot semmiképpen
2016. dec. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia! Nekem Huawei P9 Lite van, 3 hete kaptam meg. Csak ajánlani tudom, imádom!:)

A kamerája számomra tökéletes, saját szerkesztőprogrammal rendelkezik, a játékok gyönyörűen futnak rajta, az ujjlenyomatolvasó szuper. Eddig egyszer tapasztaltam egy pici akadást, ami szerintem minden telefonnál előfordul kivétel nélkül.:)

Az akkumulátor sokáig bírja, ahhoz képest hogy én szinte folyamatosan használom, akár másfél napot is kibír. Furcsa lehet, hogy nincs menüje, eltart egy ideig, mire megszokod (kivéve ha az eddigi telefonod is Huawei), de ettől függetlenül is fantasztikusnak tartom. Maga a telefon külseje és maga a rendszer egyes részei hasonlítanak az IPhone-ra. Bele van építve a saját takarítóprogram, amit nagyon hasznosnak találok. Megéri az árát. Ha lenne valami kérdésed még esetleg vele kapcsolatban, nyugodtan írj.:)

2016. dec. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek aki irt nekem most iphonom van es a ettol a zart rendszertol akarok menekulni egy testre szabhatobb androidhoz es most viszajott a telefonon jatek szenvedelyem de hetkoznapi hasznalatra is mint youtube normalis rendszer ilyenek es felek kicsit mert hallok mindenfelet az androidrol es nemakarok besz@pni egyikel telefonnal se hogy pl sz@r rajta a rendszer es akadnak a gamek szoval tenyleg egyikkel se lesz gond akarmelyiket valasztom? Pl jatek akad lagg vagy ilyenek? Bocsi ba ertetlen vagyok csak 100% megakarok bizonyosodni rola hogy nem lesz ilyen baj mert felek ezektol
2016. dec. 18. 10:57
 7/8 anonim válasza:

Egy idő után minden telefonnak 'kezd elege lenni' a folyamatos játékhasználatból, és bizony elkezd akadozni.

Hidd el, nincs olyan telefon ami nem mutatna mondjuk fél év után hibákat. Ha gyakorlatilag csak játékra használnád, akkor mindenképp azt vedd, amelyiknek a legnagyobb a belső tárhelye. Egyébként nincs baj az androiddal, szerintem megbízható.

2016. dec. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 adamperlaki ***** válasza:
Egyértelműen az LG G5, a legerősebb és a legjobb a felsoroltak között.
2016. dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!