Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a notebook baja?

Mi lehet a notebook baja?

Figyelt kérdés

Ma azt a furcsa jelenséget vettem észre, hogy akadozik a gép. Filmnézésnél lehet hallani, hogy akadozik 1-1 pillanatra, sőt néha még az egér mozgatásánál is látszik, hogy vmiért akad a rendszer.


Amit a gépről tudni lehet:

1 hónapos

Acer Aspire E5-511

4 DDRIII GB RAM

2.16 Ghz 4 magos 64 bites Celeron processzor

Intel HD Graphics


Windows 7 Home Prémium 32 bites rendszert használok, ezt még 3 éve vettem teljesen legálisan teljes árat megfizetve boltban.

Eddig különösebb probléma nem volt, ma jelent meg ez a probléma.


ESET Nod 32, Advanced System Caret a kiegészőkkel együtt hetente végig futtatom. Az egyik ilyen kiegészítő telepített biztonsági frissítéseket a Windowshoz (ez 3 napja volt), am. nem szoktam frissíteni az op. rendszert, mert gyenge mobilnetem van. Ram, processzor alacsony szinten vannak használva. Futó programokat is végig néztem, egy felesleges illetve sok memóriát igénylő folyamatot sem találtam.


Mi okozhatja ezt a gondot? Hogyan lehet orvosolni?



2015. jan. 28. 21:46
 1/3 Lajtai László ***** válasza:
Merevlemez milyen állapotban van? Illetve egy töredezettség mentesítést futtass le. Drivereket frissítsd ha nem a legújabb lenne rajta.
2015. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kvcsemmanuel ***** válasza:
A leirasod szerint csakis valami pogram (en arra tippelnek hogy a Windows)frissit.A Windows csak egy gepre legalis.Ha at van teve egy masikra akkor az mar Kaloz Windows.
2015. jan. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez a 3. gép amire fel van telepítve.


De gondolom itt nem ez a lényeg.


Az Advanced System Careban van töredezettség mentesítő amit szintén hetente végig futtatok.


De a kérdés kiírása óta úgy tűnik a hiba pikk-pakk eltűnt. Remélem nem tér vissza...

2015. jan. 29. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!