Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történhetett a Windowsos...

Ylyria kérdése:

Mi történhetett a Windowsos telefonommal?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött, hogy az oldalsó bekapcsoló gombot nem érzékelte, ha röviden nyomtam (a képernyő feloldásához), de azt igen ha hosszan (ki és bekapcsoláshoz). Aztán késöbb már be sem kapcsolt (nyomtam hosszan, kérte a pinkódot, elfogadta aztán megint kikapcsolt). Valami csoda folytán sikerült bekapcsolnom és megpróbáltam rá letölteni egy vírusirtót, hátha vírus a baj, de nem tölt le semmit elkezdi és azt írja ki, hogy függőben, de nem tölti. Mit tehetnék?

2016. dec. 18. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
a legjobb amit tehetsz ha megszabadulsz tőle, és veszel egy normális okostelefont.
2016. dec. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Nokia Windows Phone telefonjai a legszarabbak. Próbálkozz ezzel: Beállitások>telefonfrissités> frissitések keresése, frissitsél, majd ujrainditás

Vagy állitsd vissza gyári adatokra. Nem tudom milyen sorozatos Nokiád van,én találomra beirtam a Googleba, hogy Nokia 625 gyári adatok visszaállitása és ez jött elő:

[link]

2016. dec. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Erre ne is keress vírusírtót, mert nem csináltak. Állítsd alaphelyzetbe a telefont: gépház > rendszer > névjegy > az alján: telefon alhelyzetbe állítása < de mindenképpen tedd rá töltőre.
2016. dec. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!