Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG vs. Samsung. Melyik márka...

LG vs. Samsung. Melyik márka a jobb?

Figyelt kérdés

2016. dec. 20. 11:30
 1/6 anonim válasza:

Miben?

Telefon, hűtő, mikró, ébresztő...elég sok kategória van és nem tehető mindegyiknél egyértelmű reláció valamelyik javára.

2016. dec. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hopp most nézem a kategóriát, elnézést.

Ha telefonok akkor az utóbbi időben nagyon kiegyenlített, kicsit a samsung javára billenteném a dolgot, viszont a samsungnak az alacsonyabb kategóriás telefonjaihoz azt az útmutatót adnám hogy: 1. Csomagold ki 2. Keress egy kukát 3. Dobd bele. Fél év után ugyanis ennyit fognak érni, már ha nem vágod a falhoz előbb...

2016. dec. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Telefonra gondoltam,mondjuk a közép kategóriában.
2016. dec. 20. 11:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindkét gyártónál vannak jobb és rosszabb konstrukciók, ezért a tesztek és review-ok a döntők ebben az esetben.

Azzal kell indítani a dolgot.

2016. dec. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egyébként az LG-t preferálom, szerintem innovatívabb. De a Samu is egy korrekt gyártó (legalábbis a csúcskategóriában biztos)
2016. dec. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miután a Samsung mostmár csak a j,a,s kategóriát fogja árulni így nem lesz rossz. Páromnak egymás után vettünk először egy első generációs j5-t, utána egy 2016-ot. Teljesen jó volt a régi is csak össze törte és nem érte meg teljes házat cserélni. Az LG nekem nem jön be.
2016. dec. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!