Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kérjek másik telefont szüleimt...

Kérjek másik telefont szüleimtől? Többi lent!

Figyelt kérdés
Tehát kértem szülinapomra ami októberben volt egy galaxy s6 edgét! De osztálytársaim közül már párnak s7 je van! Szerintetek kérjek karácsonyra én is s7 et vagy jó az s 6 edge?
2016. dec. 20. 12:29
1 2
 1/20 anonim válasza:

Neked az a fontos, hogy legyen egy telefonod, vagy az, hogy te is "menő" legyél?

Hidd el, nem a telefonodtól leszel Valaki, bár ezt most még nehéz megértened.

Örülj a születésnapra kapott telefonodnak és ne bántsd meg a szüleidet azzal, hogy 2 hónap után már nem is kell neked. Az átlagszülőknek egy s6-ért is sokat kell dolgozniuk, tiszteld őket annyira, hogy megbecsülöd az ajándékot.

2016. dec. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ne kérj S7-et. Nem szép dolog visszaélni a szülők bőkezűségével. Sok ember még az S6 Edget sem engedheti meg magának, másrészt meg egy nagyon jó telefon, ami 2-3 évig még ütőképes lesz. Butaság lenne kicserélni csak menőzésből.


Van különbség a két telefon között, de én nem hiszem el, hogy az S6-od teljesítményét kihasználod, érrelmesen. Az S7-tel sem lenne másképp.

2016. dec. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Mondjad nekik, hogy megérdemled.

Ha nem értenék meg, akkor toporzékolj, és vágd földhöz magad. Vagy a telefonodat.

Vagy mindkettőt.

Az lenne a leghatásosabb.

2016. dec. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Komolyan, már minden napra jut egy hülyegyerek, akinek a jézuska nem a legdrágább telefont hozta és így nem tud olyan jól facebookozni meg játszani az órán.

Az a durva, hogy ha 1 millió lenne a legújabb ájfón az idióta szülők akkor is megvennék a kölyöknek.

2016. dec. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
#4 Kár, hogy itt androidról van szó : )
2016. dec. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
#5: teljesen lényegtelen, egy kategória a két gyártó készüléke.
2016. dec. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De gondoltam jövőre úgy is középsuliba megyek, és nem árt ha új osztájtársaim látják milyen telefonom van, vagy lehet meg kéne várnom s 8 at?
2016. dec. 20. 13:23
 8/20 anonim ***** válasza:
vigyázat, trollkérdés.
2016. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tényleg troll kérdés, vagy egy nagyon buta, elkényeztet, hülye kis köcsög vagy.
2016. dec. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
9 es! mért is vagyok az?
2016. dec. 20. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!