Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Összetört a telefonom kijelzőj...

Összetört a telefonom kijelzője, le lehet menteni valahogy a telefonszámokat a memóriából adatkábellel laptopra?

Figyelt kérdés

2016. dec. 24. 00:06
1 2 3 4 5 6
 11/52 TR75 ***** válasza:
A Kiest akkor is megpróbálhatod. Ha a telefon működik, akkor elvileg feltelepíthető a cucc. USB kábellel összekötve a gépről intézhető a telepítés, ha a Kies már a gépen van.
2016. dec. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
A mobilra nem kell semmit telepiteni csak a pc-re.
2016. dec. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom. Azt azért hozzátenném, hogy nem nagyon értek az ilyesmihez, és pillanatnyilag senki nincs a közelemben aki segíthetne, úgyhogy lehet, hogy még kérdezek pár hülyeséget itt...
2016. dec. 24. 13:47
 14/52 TR75 ***** válasza:

Kérdezz.

Kiest már rég használtam, amikor még Samsungom volt, A HiSuite a Huaweinél úgy működik, hogy letöltöd a gépre, felteszed, és az első csatlakoztatásnál már látja a telefont. Felkínálja a biztonsági mentést, amit az általad kiválasztott mappába megcsinál.

Gondolom, a Kies ugyanez pepitában.

2016. dec. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
Letöltöttem, telepíteni akartam és ezt írja ki: [link] Mit csinálok rosszul?
2016. dec. 24. 14:02
 16/52 TR75 ***** válasza:

Húha, ebben nem tudok segíteni. Nézz szét itt:


[link]


Nekem XP van a gépemen (játszani, a többire ott a Linux), sejtelmem nincs a win7-win8-win10 titkairól :S

2016. dec. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:

Közben letöltöttem egy másik változatot. Telepítettem.

Eddig eljutottam: [link]

Rámentem, hogy biztonsági másolat készítése, bejelöltem a névjegyeket, mentés, de abban a mappában nem találom ahova elvileg mentenie kellene.

2016. dec. 24. 14:18
 18/52 TR75 ***** válasza:

Ha tudod a fájl nevét, akkor a legegyszerűbb, ha simán rákeresel a gépen.

Nem tudom, mi az alapértelmezett mentési hely a Kiesnél.

Ha pedig te adtad meg a mentés helyét, lehet, hogy a Kies nem vette figyelembe, ilyen lehetséges. Szóval valamilyen backup fájlt keress, vagy a Kies beállításaiban is meg tudod nézni, hogy a biztonsági mentést hova készíti.

2016. dec. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:
Találtam egy olyat, hogy contacts.spb Ez lehet az?
2016. dec. 24. 14:22
 20/52 TR75 ***** válasza:
Csinálhatod azt a trükköt is, hogy ha kész a mentés, akkor elindítasz egy visszaállítást, és elvileg ilyenkor egyből azt a mappát nyitja meg a Kies, amelyikbe mentett. Akkor meg tudod nézni, hol a fájl.
2016. dec. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!