Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Összetört a telefonom kijelzőj...

Összetört a telefonom kijelzője, le lehet menteni valahogy a telefonszámokat a memóriából adatkábellel laptopra?

Figyelt kérdés

2016. dec. 24. 00:06
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:

Verziószám: [link]

Gépről nem tudom megnyitni a névjegyeket, csak a képeket meg a zenéket, de azokat a program nélkül is meg tudtam.

2016. dec. 24. 17:37
 32/52 TR75 ***** válasza:
Honnan töltötted le? Azt írtad, hogy máshogy néz ki a gépeden, amit látsz, mint ami a képernyőképeken látszik ott, ahonnan leszedted.
2016. dec. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:

[link]

Ami ezen az oldalon van róla kép, azon bal oldalt a library alatt van olyan, hogy contacts. Megpróbáltam innen letölteni, de azt írta ki amit már egyszer elküldtem, nem engedi telepíteni.

Innen töltöttem le: [link]

Itt nálam nincs oldalt contacts.

2016. dec. 24. 21:47
 34/52 A kérdező kommentje:

[link] Elvileg megvan a biztonsági mentés.

Aztán itt meg azt írja, hogy nincs megjeleníthető biztonsági mentés fájl. [link]

2016. dec. 24. 22:08
 35/52 TR75 ***** válasza:

Ahogy olvasom, lehet, hogy problémás a Kies verziója. Azt írják, hogy nem minden verzió teljesen jó minden telefonhoz, ezért voltak, akik úgy oldották meg a dolgot, hogy régebbi Kiest telepítettek. De nem mindenkinek vált be.

Valószínű, hogy a képernyőmentés nem az aktuálisan letölthető verzióról készült.

Ha a Nézet menüben szétnézel, ott nem tudsz változtatni a kinézeten, vagy az opciókon?

2016. dec. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:

[link]

Hátha ez segít.

2016. dec. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a 2.6-ot, de nem ismeri fel a telefont [link]
2016. dec. 24. 23:34
 38/52 TR75 ***** válasza:

Hát ez... érdekes.

Eszerint a 2.6-os és a 3-as Kiest is telepíteni kell, és mókolni velük...

A 3-assal megcsinálod a mentést, aztán kilépsz belőle, indítod a 2.6-ost és azzal megnyitod a contact.sbp fájlt (8. kép)

A 10. kép alapján kijelölöd az összes nevet, ami kell, és a Save as (mentés mint)-re kattintasz (alul átnevezed [teszel bele egy 1-est vagy ilyesmi] és kiválasztod az .sbp fájltípust) aztán Save (mentés).

Aztán újra Kies 3 és megcsinálod a visszaállítást az új fájllal.


Amit linkeltél, az a szerkesztésről szól, tehát igazából lehet, hogy a számodra nincs is sok értelme. De ha felmegy a Kies 2.6 is a másik mellé, akkor érdemes simán megpróbálni azzal a visszaállítást átnevezés és minden nélkül (tehát simán megnyitod vele a fájlt, amit a Kies 3-mal csináltál és visszaállítod).

Egy próbát megér.

2016. dec. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 TR75 ***** válasza:
Akkor nem tudom. Gondolom, a Kies 2.6 elég régi lehet, ezért nem ismeri fel a telefon. Esetleg újabb verzióval (a 2.6 fölött, de a tiéd alatt) működhet.
2016. dec. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:

Azt hiszem feladom. A 3ast is feltelepítettem, de azt írja, hogy a telefon zárolt állapotban van, miközben hallom ahogy feloldom a zárat az ujjlenyomattal. És már a sajátgépben sem tudom megnyitni a mappákat. Úgyhogy már csak abban reménykedhetek, hogy ha megcsinálják a telefont, nem nullázzák le, vagy ha mégis, akkor utána megpróbálok vmit kezdeni ezzel a programmal, hátha mégis lementett vmit az előző próbálkozásnál.

Köszönöm, hogy ennyit segítettél, főleg karácsonykor... biztos lett volna jobb dolgod is. 3-4 nap óta nálam ez volt az első jó dolog, szóval tényleg nagyon köszi. És boldog karácsonyt :)

2016. dec. 24. 23:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!