Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Lumia 640 XL telefon...

Microsoft Lumia 640 XL telefonon megcsináltam minden útmutatót, de mikor letöltenék egy játékot azt írja ki, hogy a [. ] Family-t be kell állítani, hogyan kell?

Figyelt kérdés
Gondoltam arra is hogy egy család kell vagyis gondolom 2 felnőtt és 1 gyerek a microsoft "családban". nos, ezek megvannak, azt hittem kész vagyok, elő a telefont és ugyan azt írja ki, hogy állítsam be a családi szolgáltatást... Szüleim nem értenek hozzá és még én sem.:/ A Support segítségek nem segítenek amiket az oldalon találtam. Nem tudom mit tegyek :@

#Windows #telefon #Microsoft #lúmia #Windows8telefon #Microsofttelefon
2016. dec. 25. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ott rontottad el az egészet hogy 18 év alattinak adtad meg magad.Át kell állítani a Microsoft fiókodban hogy elmúltál 18 éves majd újraindítani a telefont vagy csinálni egy szinkronizálást és akkor nem kell szívni ezzel a hülyeséggel.
2016. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, köszönöm, de most az a problémám hogy csak annyit ír ki, hogy "folyamatban" aztán hibakód. :/ ilyenkor mi a teendő?
2016. dec. 25. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz amikor ezt írja ki?
2016. dec. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rámegyek a 'telepités"-re és aztán "folyamatban" már azt hittem minden oké, de úgy 5 perc múlva előhoz egy ablakot felül hogy xy hibakód probálkozzon újra később. :/
2016. dec. 25. 20:49
 5/5 anonim ***** válasza:

A beállítások/névjegy/telefon alaphelyzetbe állításnál tudod resetelni a telefont.Ilyenkor minden adat törlődni fog.

Ha ez nem segít akkor a Windows Device Recovery Tool segíthet.

[link]

2016. dec. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!